MUDr. Útla Martina

daffodil3007
7. aug 2020

Ahojte, máte niektorá z Vás skúsenosti s touto pediatričkou? Boli sme k nej nedávno preradení. Ďakujem 😊

marlucci
21. aug 2020

@daffodil3007
Ahoj, my sme patrili k Mudr.Sagálovi, a aj nás preradili, ale k inej doktorke. Mudr. Útla si brala deti cca do 2 rokov. (Myslím teraz od Sagála) Môj malý ochorel skoro vždy, keď mal Sagál dovolenku. Za mňa, Mudr.Útla veľká spokojnosť. Je pravda, že trošku sa u nej dlhšie čaká ( keď sme tam my boli vždy zastupovala 2 ambulacie )
Aj teraz by som chcela ísť k nej, no len neviem, či mi malého zoberie. 🤷‍♀️😊

daffodil3007
autor
21. aug 2020

@marlucci ahoj, ďakujem pekne 😊 My sme boli tiež u Sagala. Teraz v utorok sme boli 1x u nej a veľmi som spokojná s prístupom, to sa nedá porovnať. 🙂 Je pravda, že majú toho teraz asi veľa, lebo spomínala, že ani čakáren nestíhajú doprerábať, ale za opýtanie nič nedáš 😉

s279
20. okt 2021

Dobrý deň pani doktorka chcela som sa spýtať ohľadom toho že sme boli včera u vás na kontrole kvôli tonu že môj syn mal úraz hlavy a všetko bolo v poriadku. Ale chcela som sa spýtať ohľadom toho že sa mu dneska vychádzali take malé červene bodky po nohách okolo krku a ramenách či je to bežne pri takomto úraze. Ďakujem za odpoved.