MUDr. Steiner v Považskej Bystrici - imunoalergológ

sisa0310
6. sep 2013

Prosim vam maminky o vase skusenosti, uz 8mesiacov sa tam snazime dostat, raz nas nezobrali LEBO NESTIHALI, druhy krat si napisala sestricky iny datum ako mne a aby toho nebolo malo tak treti krat mali DOVOLENKU... snazim sa tam dennodenne dovolat a nic... neviem ci riesit inu alergologiu alebo cakat a ci to ma vobec vyznam... prosim o radu

soldi
6. sep 2013

@sisa0310 ja by som to nevzdala. Dr. Steiner je nielen uzasny doktor, ale aj clovek 🙂

sisa0310
autor
6. sep 2013

@soldi ved prave,uz som s nim mala tu cest hovorit a myslim ze je dobry ako doktor tak aj clovek.Takze budem skusat volat dalej,dakujem 😉

ktarinka
6. sep 2013

K nemu sa pravdepodobne asi ani nedovoláš, bola som sama svedkom toho,ako mali vyvesený telefón a viem, že robí len určité dni, asi by som sa tam išla radšej osobne objednať a ako doktor je perfektný odborník 🙂 určite by som šla len k nemu, k inému alergológovi nie

micjarka
11. máj 2017

Najlepší lekár akého som kedy stretla úžasný človek a odborník na úrovni. ☺@

zdenkakarolina
24. máj 2017

Moja mame to rovnake,už som skusila aj Kuchtovu ,ale obaja bezuspechu

iwana55
26. feb 2018

@micjarka dobry den chcela by som sa vas spztat ked chodite na imunologiu,ci je nutne aby bolo dieta v den vysetrenia 100% zdrave. my mame ist o tyzden k dr.kuchtovej ale syn kasle.

micjarka
26. feb 2018

@iwana55 ak boli aj deti choré tak ešte nam aj predpísal lieky hovorím úžasný človek bodaj by boli všetci takí ☺

iwana55
26. feb 2018

@micjarka aha, lebo mne povedali pri objednani ze by mal byt syn zdravy, tak neviem ci ho mam preobjednať alebo to risknut a ist tam aj s kaslom

micjarka
26. feb 2018

@iwana55 no tak potom neviem možno to mysleli tak aby ste tam nešli a teplotami a c hripkou kašeľ by podľa mňa nemal vadit veď to môže mať spojenie s alergiou

dorotelka
26. feb 2018

Môjho syna vyliecil pan doktor Steiner z astmy. Vdaku ani neviem slovami vyjadrit. Vazim si ho, je to kapacia, erudovany odbornik, ale predovsetkym clovek s velkym srdcom.