MUDr. Somošová v Ťahanovciach

lady36
2. máj 2018

Dobry den, chodite niekto k tejto pani doktorke alergologicke? Da sa u nej objednat na cas za priplatok?
Dakujem za odpovede

abriela
2. máj 2018

@lady36 da sa objednat na cas, bez priplatku. Ak prides o 45-60 minut neskor ako ta objednala, nebudes ani cakat. Ked bola ina sestricka, nebolo to tak, necakalo sa.

pampusiaci
27. apr 2023

@abriela Našla som túto už staršiu diskusiu,ale asi chodíte k Dr. Somosovej...prosím Ťa,mohla by si mi povedať,či ste spokojní? Chcela by som sa ku nej prihlásiť s deťmi,majú ísť na alergologiu,ale teda rada by som vedela najprv, či je dobrá odborníčka... ďakujem veľmi pekne za názor

abriela
27. apr 2023

@pampusiaci Ahoj. Chodime tam so synom 8 rokov a som spokojná. Syn je silný alergik s nábehom na astmu. Liečbu ma nastavenú tak, že chorý vôbec nebýva, max. 1x za rok. Kedže tento rok bol chorý, doktorka mu opäť nasadila lieky na podporu imunity. Vďaka liekom podľa mňa zvládol skvele aj škôlku. Prvá choroba po nástupe do škôlky prišla až v decembri. Jedina nevýhoda, u lekarky už nefunguje systém, že prídeš na objednaný čas a ideš dnu. Čakáš min. 30 minút a viac.

pampusiaci
28. apr 2023

@abriela ďakujem veľmi pekne, nevadí mi až tak čakanie, na dobrú doktorku si rada aj počkám🙂
Tak som sa už aj objednala.... vďaka ešte raz