MUDr. Slezáková namiesto MUDr. Laurincovej

ive82
23. aug 2017

Ahojte maminky. Prosim Vas o info, ak mate niekto skusenost s novou pani doktorkou v Starom meste BA. Jej meno je mudr beata slezakova a prebrala ambulanciu po mudr. Laurincovej na Spitalskej. Ako ju vnimate? Uvazujeme, ci ostat u nej alebo odniest karty inam. Na nete som nasla od nej clanky ku koznym otazkam...mna skor zaujima jej pristup k antibiotikam, vyterom, ako na nu deti reaguju a tak. Vopred vdakaaaa 🙂 iva

bb6
1. dec 2017

Doktorku som este nevidela, ale prave tam sedim v cakarni, kde rodicia obliekali maleho chlapceka na odchod. Pritom som zacula ako mamicka hovori tatkovi, ze lekarka nechce dat antibiotika pokial chlapcek nema vysoke CRP. Mozno neskor napisem vlastne dojmy ak nezabudnem.

ive82
autor
8. dec 2017

Dakujemee. Ja som medzicasom musela liecit horucky a bolave hrdlo...tyzden sme sa trapili a az ked prisli vytery, dostali atb zelenu. Odporucam 🙂

bb6
10. dec 2017

Aj ja tam asi ostanem. O vyter ste ziadali vy, alebo Vam ho ponukla ?

ive82
autor
23. dec 2017

V podstate sme sa k tomu dopravovali v ramci debaty a priznakov...ani neciem ci ja ci ona. Ale mam este cerstvu skusenost...cely tyzden sme sa tam snazili dovolat koli dalsim vysledkom. Prvy krat nas odbili s tym, nech zavolam po 10, potom este 2x v case medzi 10-12 ze teraz nemozu a raz o 12,10 mi povedali ze uz je po ordinacnych hodinach...vysledky stale nemame :(

bb6
23. dec 2017

Hm, to nie je dobre. Aj u Laurincovej to tak byvalo. V 21. storoci by uz mohli fungovat aj maily a internet.

mircca
22. mar 2020

Ahojte maminy, nemá nahodou niektorá z vás mail na pani dr.Slezakovu?
Ďakujem veľmi!

kkkpp
2. máj 2022

Viete ako je na tom s očkovaním? A všeobecne prístup a odbornosť? Dakujem

zooeynka
2. máj 2022

@kkkpp MUDr slezakova sa zo spitalskej odstahovala. Uz je na Tupeho

bfb212
17. nov 2023

@zooeynka aku s nou mate skusenost prosim?

zooeynka
17. nov 2023

@bfb212 neutralnu. Nikdy sme nastastie nic dolezite s nou neriesili, iba zopar novorodeneckych kontrol ako na beziacom pase a potom sa odstahovala. Nezostali sme u nej lebo pediatricku potrebujem blizsie.

ananasv
24. apr 2024

@bfb212 najhorsia pediatricka, neochotna, vazne ohrozila nase dieta.

ananasv
24. apr 2024

@kkkpp akonahle clovek nema jej nazor hned je neprijemna

stanzi
24. apr 2024

@ananasv Ako prosim ta ohrozila vase dieta, ak sa mozem opytat? Tiez k nej patrime…