MUDr Šimovičová - recenzie

Ahojte,

Máte nejake recenzie o pani dr simovicovej?

Rozmyslam ci ku nej zaregistrovať novorodenca.

Dakujem
Marlen

12. feb 2018

@marlen_ka87 Ahoj, urcite by som nedavala...My nemame dobre skusenosti...Vela deti...Velky frmol a same antibiotika....

12. feb 2018

@viera dakujem pekne za recenziu. pozerala som ju praveze na lekar.pluska.sk a nieje to bohvieco :/ ba priam sa ludia stazuju.
pytam sa na nu len preto lebo sme s manzelom v BA "noví" a niekto nam ju doporucil ale ked som videla tie hodnotenia negativne tak som si povedala ze skusim si zistit info inde vsak ludia su rozni ale zacinam sa utvrdozovat v tom ze by to asi nebola dobra alternativa

12. feb 2018

@marlen_ka87 Urcite nie je dobra alternativa...Ja som vytiahla karty oboch synov od nej....A som stastna, ze sme odisli...Sme sice zo Stareho mesta ale chodime k pani Svitkovej do Dubravky...Je super!!!!

12. feb 2018

@viera to je pre mne daleko. tiez sme v starom meste a snazim sa zohnat dobreho pediatra ale niekedy bez skusenosti ostatnych to neviem posudit. budem skusat procare central. eva abichou

12. feb 2018

@marlen_ka87 Skusaj aj ja som musela...Tiez je to pre mna daleko...Ale boli strasne dobre recenzie a skusenosti na nu..Tak som tam isla...Drzim palce ...ale k Simovicovej urcite nie..

tana85
12. feb 2018

@marlen_ka87 my chodime k raposovej a nemam s nou problem. atb nepredpisuje len tak, tiez posle bez problemov ku specialistom, urobi crp ak sa chceme uistit vhodnostou atb, tiez s ockovanim nerobi dramu (delili sme a vsemozne posuvali, nikdy nemala k tomu blbe poznamky ako poniektori lekari). urcite su aj lepsi pediatri, ale tuez to mam pri dome a to je v pripade choreho dietata velka vyhoda. plus sestricka je uplne zlata. a da sa k nej objednat na termin (za poplatok okrem poradni, ale je to lepsie ako v cakarni chytit dalsiu chorobu)

@tana85 dakujem tani

tana85
12. feb 2018

@marlen_ka87 aby bolo jasne, nie je idealna, ale je fajn. ja sa vela pytam a diskutujem, takze vacsinou sa dohodneme, aby to vyhovovalo obom stranam

zbruna

@marlen_ka87 My chodime k Dr. Borosovej, tiez na Mytnej, za nas odporucam

lili777
17. apr 2018

@marlen_ka87 my chodime k Raposovdj, za mna velmi dobra! Vzdy dokladne riesi. Pozdavala sa mi aj doktorka Borosova, ked zastupovala. Lukyova a Simovicova za mna nie...

mircalla
17. apr 2018

@lili777 Raposova - no neviem, ano dokladna. Ale neuveritelne pomala, my tam bezne cakame 2-3 hodiny, skor tie 3. Objednat problem, telefony malokedy zdvihaju, volam aj 15 krat, kym sa dovolam. A so vsetkym posiela na konzultaciu na Kramare. Ja som neni spokojna