MUDr. Pavel Szwarz z Jablunkova kde má ordináciu?

petrife
14. okt 2011

Ahojte, prosím vás, viete mi poradiť, kde má ordináciu MUDr. Pavel Szwarz v Jablunkove? Doktorka mi odporučila zájsť k nemu na vyšetrenie srdiečka. Tak by som tam aj rada išla, plánujem sa objednať budúci týždeň, len sa obávam, aby som tam trafila, lebo v Jablunkove poznám akurát tak kúpalis?ko a Penny market. Vraj by to malo byť tam niekde blízko toho námestíčka ako sa ide k Penny marketu. Ale nič bližšie neviem. Tak ak ste u neho niektoré boli, napíšte mi bližší popis, kde to mám hľadať a príp. aj info, ako vyšetrenie prebieha a koľko sa za to platí. Vopred veľmi pekne ďakujem.

petrife
autor
17. okt 2011

Nikto tam nebol na vyšetrení? Škoda, myslela som si, že tu nájdem nejaké info. No nevadí, hádam to tam nejako nájdeme.

lucka211
21. feb 2012

@petrife ahoooj aj mna poslala doktorka k dr szwarzovi len tiez neviem kde je..pozem sa ta spytat ci si tam bola??dakujeem

petrife
autor
21. feb 2012

ahoj, hej bola, trafili sme tam úplne v pohode. Ja keď som sa objednávala, tak som sa ho priamo spýtala, že kde to nájdeme, tak mi dal presnú adresu a podľa toho som si to vyhľadala na nete a na prvýkrát sme trafili. Už si to až tak veľmi nepamätám, ale zdá sa mi, že je to nejaká Hasičská ulica, skús vyhľadať cez google maps. Hneď ako vojdeš do Jablunkova, pôjdete stále rovno a po pravej strane je nejaký mestský úrad alebo niečo a za ním odbočíte vľavo do takej užšej uličky a po pár metroch je taká budova a tam na prízemí hneď vpravo je MUDr. Bojko (to si už presne nepamätám to meno, ale proste nie Swarz), ale v tej ordinácii ordinoval MUDr. Swarz, oni to majú asi nejako dohodnuté. Ale objednal ma presne na hodinu, ani som veľmi nečakala aj manžel mohol ísť dnu a všetko pekne poukazoval, veľmi milý bol. A ešte v tej budove sú aj nejakí advokáti, ak by ti to pomohlo. Ak by si ešte niečo potrebovala, tak sa spýtaj, ale najlepšie cez ten google si to pozrieť, lebo neviem, ako inak by som ti to vysvetlila, ale keď sme tam my trafili, tak vy určite 🙂 A inak, neviem, či si sa už objednávala, ale ja keď som skúšala volať doobeda, tak mi to nikto nedvíhal, číslo bolo akoby odpojené, ale potom som skúsila pred treťou a to som sa už v pohode dovolala, tak aby si sa nebála, že to číslo je zlé. Držím palce, nech všetko dobre dopadne 🙂

lucka211
21. feb 2012

noo ja som mu este nevolala...ono sa to kedy vlastne posiela na ten utz v ktorom tyzdni..no mne gynekologicka dala cislo na dr szwarca ze on robi utz srdiecka v jablunkove ale ked som si ho zadala do googlu tak mi ukazalo ze je primarom nemocnice v trinci tak teraz vôbecc neviem kam sa mam vlastne objednat ci do toho jablunkova alebo do trinca..lebo su dvaja jeden sa vola pavel szwarc a druhy pavel szwarz tak teraz fakt neviem..a vam robil utz ci je z babatkom všetko v poriadku???

petrife
autor
21. feb 2012

@lucka211 ja si už veru nepamätám, v ktorom týždni sa tam chodí, lebo ja som tam bola už dávno. Ku ktorej doktorke chodíš? Lebo Čuboňová má info o ňom aj tel. číslo vyvesené na nástenke v čakárni, ja som si tam odpisovala číslo. A hej on robí aj v trinci aj v jablunkove. Ale v tom jablunkove je asi iba v niektorý deň, lebo tá ambulancia asi ani nie je jeho, lebo meno na dverách je iné, takže asi to majú tak nejako dohodnuté, že on tie vyšetrenia chodí robiť do jablunkova iba v niektoré dni. Ale keď zavoláš, on sa ťa spýta, že či chceš do jablunkova a povie ti aj kedy. Ale tak pokojne zavolaj na to tel. č. čo ti dala doktorka, a normálne do toho jablunkova sa pýtaj, to je bližšie. Hej a robil vyšetrenie srdiečka, či je v poriadku. Platili sme tuším 300 českých korún. A pekne nám bábätko ukázal aj v 3D a aj povedal, čo to bude 🙂 tak hádam sa nemýlil a bude to pravda 🙂 🙂 🙂

lucka211
7. mar 2012

@petrife ahoj prepac ze otravujem ale v tej cene 300kč asi neni zahrnuty 3D ultrazvuk???

petrife
autor
7. mar 2012

Ahoj, nie teda aspoň foto nie, to by si si musela asi extra doplatiť, on nám to síce na chvíľku prepol do 3D, ale iba tam na monitore. Fotky nerobil. To by si sa musela spýtať, keď s ním budeš hovoriť.