MUDr. Ingrid Klačanská - máte na ňu kontakt?

klaudi136
29. máj 2019

Nemate prosim cislo na Mudr Klacansku-nefrologia Bratislava? Cislo ktore som nasla na internete mi nedviha. Sidli na Antolskej alebo na Palisadach? Dakujem krasne

majcikyna
29. máj 2019

@klaudi136 ona dost casto nedviha treba na to trpezlivost raz ti zdvihne
My knej chodime a teda sidli na antolskej a cislo je 02/68672515

lentilka23
29. máj 2019

My sme k nej chodili. Je velmi mila. A vraj odborne vynikajuca.

klaudi136
autor
29. máj 2019

Vdaka za cislo. A da sa ku nej aj telefonicky objednat?

anuliiik
29. máj 2019

k nej sa ťažko dovoláva. len ak chcete presne načas tak jej to treba zdôrazniť.bo ona vám dá datum ale s tým že môžete cakať hodiny.pred tromi rokmi s u nej platilo tuším 10 eur ale fakt vás vzala presne načas.inak podla mna dr je perfektna. nas maly ju ocural,ako sa na správneho chlapaka patri,a celkom sa na tom zabavala 🙂

reluska
7. jún 2019

naj lekárka..chodíme k nej už 15r.

evkacik5
8. jún 2019

Sidli na antolskej, treba volat, ale vacsinou od tej 9 hod, kedy caka na vysledky sona by to mala zdvihnut. Pokial viem naposledy nemala nejako zmluvy s poistovnami tak neviem ci sa neplati viac.

lulu2014
1. sep 2019

@klaudi136 zdravim. Viete mi prosim niekto povedat ci treba priniest nieco na prve vysetrenie k Dr.?! Okrem papierov...
Myslim tym hlavne asi moc?!
Pripadne ak ste boli ako to prebieha prvy krat? Dakujem velmi pekne.
Inak my mame VSZP a budeme doplacat necelych 10e.

klaudi136
autor
2. sep 2019

@lulu2014 my sme nakoniec neboli u nej, lebo obvodna nas omylom poslala na nefrologiu namiesto endokrinologie, nasa malinka mala problem s nadoblickou a nie oblickou...ale bola som sa u doktory Klacanskej pytat osobne na to a velmi mila bola, telefony velmi nedviha ale ked pridete osobne, bola ochotna🙂

lulu2014
2. sep 2019

@klaudi136 dakujem velmi pekne za odpoved. Ja som bola objednat dceru osobne.
Len som ze...co sa tam deje prvykrat......
Tak sa drzkajte a vela vela zdravicka 😉🤗🙂