MUDr. Inez Kajtorová a MUDr. Komadová

nikolet_89
21. dec 2014

Mamičky poznate tieto doktorky? A ak hej ste spokojne su z Fedinovej dakujem

sissy27
21. dec 2014

@nikolet_89 ku Kajtorovej chodím s dcérou, spokojnosť 🙂 tú druhú nepoznám ani len po mene...

nikolet_89
autor
21. dec 2014

@sissy27 a dava aj atb ked treba ? robi detom vysetrenia mocu ci krvy ? a este ma zaujima aka je asi stara dakujem

bezaz
21. dec 2014

my chodime ku Komadovej, som spokojna, aj sestricku ma super, porobi vysetrenia, atb nedava, riesi skor posilnenie imunity, odbery robi na alergie a imunitu, moc nebrala.. dcere robila uz aj kozne testy, mala z toho strasny stres a dr. pekne poukazovala, vysvetlila, co sa bude diat, ma tam hracky, decka vzdy dostanu nejaky obrazok alebo somarinu ako bolestne

sissy27
21. dec 2014

@nikolet_89 atb dá, ak naozaj treba, ale robí aj crp, vekovo cca 35-40 tipujem... dcéra síce nebýva nejak často chorá, ale nikdy ma neodbila, keď som sa pýtala, vždy vysvetlila, moja dcéra ju úplne "žerie" 😀 moč bráva na preventívkach, inak neviem, ale predpokladám, že ak treba, tak áno,... takže za mňa spokojnosť, nemám jej čo vytknúť, sestrička je tiež v pohode
tiež rozdáva deťom prkotiny ako bolestné, má pekne zariadenú a vybavenú ambulanciu

nikolet_89
autor
21. dec 2014

@bezaz
@sissy27 ďakujem baby 🙂