MUDr. Csáder - skúsenosti

myleontina
19. máj 2015

Kocky prosim vas,ake mate skusenosti s tymto pediatrom?na okoli momentalne nemame dobreho lekara a tento sa nam pozdava.je to sukr.lekar?myslite,ze mi zoberie novorodeniatko?mam k nemu osobne zbehnut sa popytat?dakujem za vsetky komenty 😉

ajka006
19. máj 2015

ja som mu prednedávnom písala a odpovedal mi, že už nových neberie, ale my sme z okr. MA. a práve tu som na neho čítala len veľmi dobré referencie. skús mu zavolať alebo napísať mail, myslím, že je zbytočné k nemu chodiť hneď osobne.

petrapod
19. máj 2015

Aj ja som prednedavnom zisyovala ci berie novych pacientov a tiez mi bolo povedane ze nebetie:(

albao
19. máj 2015

Máme ho a je to najlepší lekár pod slnkom 😀 Pre mňa ako matku - vždy ma upokojí a maximum lieči bylinkami a pod. Avšak, vie rozpoznať správny moment, keď už je lepšie vytianhnuť lekárničku. No nevýhodou je, že tam fakt majú masaker a nevedia kde im hlava stojí 😒 Neplatíme nič, kto chce si môže zaplatiť nadštandard a potom ho má na telefóne, čo je určite prima ...

diankak
17. jún 2015

Pripajam sa aj ja, moj nazor, nevirm si vynachvalit. Vzdy mi otvori oci ohladom veci, ktore sa predavaju ako naj pre deti a pritom to tak nie je... Nedam nanho dopustit, poradne nie su zbytocne casto, liecba ziadne atb a podobne pokial nie su nevyhnutne. Zial novych neberie, my sme to stohli za 5 minut 12. Nestalo sa mi vsak, ze by som dlho cakala ci uz na poradnu alebo ambulanciu. Vzdy tam bolo prazdno

mata128
17. jún 2015

Chodili sme k nemu,bol to podla mna ten najlepsi lekar....my sme vsak az 70km a kedze maly je kardiak s oslabenou imunitou,byval nonstop chory,nebolo unosne nadalej za nim cestovat....teraz mame tiez fajn lekarku,ale Csader bol Csader 🙂

johanka.
21. jún 2015

@myleontina je sukromny, plati sa najnovsie vstupny jednorazovy poplatok, ze vezme dieta do starostlivosti, a potom sa plati za potvrdzovanie kadejakych papierov (do skolky, do skoly), nic ine som neplatila, aspon nespominam si teraz.

Ja som od neho prave prehlasila deti k inej pediatricke, takze minimalne tie tri miesta sa uvolnili :D A od novej som sa tiez dozvedela, ze Csader teraz vo velkom k sebe stahuje zdavotne karty tuto zo Zahoria, tak neviem, ako je to, ze novych neberie, tiez som to pocula, no podla mna stoji za to, ist sa opytat. Taktiez som nikdy nemala pocit, ze by tam mal narvate, no mozno si to vie len zorganizovat.

Co by som dodala, k tomu, co tu uz bolo: ako lekar je medzi pediatrami cosi ako skvela porodna asistentka medzi lekarmi-porodnikmi, by som povedala. Hlavne pre mamicku, co ma prve dieta, a dieta je v podstate zdrave a prospievajuce, je on na nezaplatenie - nestresuje s tabulkami (hmotnost, psychomotoricky vyvoj), nehlada problem tam, kde ziaden nie je, naozaj vie uzasne mamicku upokojit, ze vsetko je ok a ze naozaj nemusis robit tu spustu veci, co stale okolie do teba huci, ze musis... Skor sa obavam, ze ma sklon zanedbat problem, ked sa nedajboze nejaky vyskytne. Silne prodojciaci, velky odporca UM (lebo velky odporca kravskeho mlieka).

Ako clovek je velmi charizmaticky, vie si rychlo ziskat doveru, dokaze byt velmi mily a priatelsky. No ked sa vyskytne medzi vami nejaky problem, dokaze byt dost neprijemny az arogantny.

ivuska_3
11. okt 2015

ahojte my k nemu tiez chodime, ale zvazujem zmenu, takze mozno bude dalsie volne miesto. uplne suhlasim s tym, co napisala @johanka.

lucousik
30. nov 2015

Nas primo " vyhodil" dnes mi prislo odstupenie od poskytovania zdravotnej starostlivosti.. necekane.. Nedavno jsme meli jeden spor, banalni, ale asi tam nepotrebuje maminky, ktere si haji svoje pravo. Takze zase se mu misto uvolnilo. A presne jak pise maminka vyse-umi byt i neprijemny. Je to skoda, jako pediatr odbornik mi dost vyhovoval.

ivuska_3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ebenka
31. dec 2015

My sme dostal dnes ku 31.12 odstupenie od zmluvy. Takze od 1.1. nemam s malym kam ist ☹

emogeon
31. dec 2015

@ebenka z akeho dovodu? uviedol?

ebenka
31. dec 2015

@emogeon pacientov zevraj ma tolko ze to nemoze stihnut 😕 takze v podstate nepredlzil zmluvu. Boli sme s nim spokojni. Len sme k nemu chodili castejsie kvoli prieduskam. Ale od toho tam je snad.... nikdy sa mi nestalo ze by som bola nespokojna.

zuzka38
14. jan 2016

@ebenka tebe nepredlzil zmluvu? neponukol ti platenu sluzbu? lebo mna zabil dnes mail o rocnom poplatku 120e

diankak
14. jan 2016

@zuzka38 aj mne dosiel ten mail. Ten rocny poplatok je dobrovolny a zahrna nadstandardne sluzby a starostlivost. Ja ho platit urcite nebudem...

zuzka38
14. jan 2016

@diankak tak potom ale nebudes mat zmluvu s nim som pochopila pretoze daval zmluvu na dobu urcitu..nie? Tak som to pochopila ja..zdsrma ma len co patria do keho rajona..ostatni si zaolatia ale ziaden nadstandard tam neni ked sa ppzriem co ta cena zahrna :-\

diankak
14. jan 2016

@zuzka38 ja som to pochopila tak ze robil nove zmluvy a mas na vyber ci chces standard alebo nadstandard. V tom nadstandarde mas tu elektronicku dokumentaciu, konzultacie po telefone, extra prehliadky napr pred a po vycestovani a pod, ved v tom maili je uvedene ze mas si rozmysliet ktoru variantu chces a mas dojst podpisat alebo oznamit ze nepodpises.

zuzka38
14. jan 2016

@diankak no budem sa tesit ak mas pravdu ale hovorila som s dalsimi dvoma ludmi co tam chodia a pochopili to ako ja..

diankak
14. jan 2016

@zuzka38 podla mna by nas uz skor vyzval na uhradu uz skor, ved tento oznam o rocnom poplatku som uz davno videla v cakarni. No uvidime, zajtra sa tam chystam to podpisat, ak sa tam dostanem, dam vediet

diankak
14. jan 2016

Je tam napisane ze klient ktory neuhradil rocny poplatok musi si hradit ukony podla cennika, ktore nehradi poistovna, takzr vselijake vydanie potvrdeni a pod, ale zdravotna starostlivost by mala byt stale bezplatna...

zuzka38
14. jan 2016

@diankak ja mu asi napisem zajtra...

diankak
14. jan 2016

@zuzka38 uz som si pisala s kamoskou co je unho tiez. Tak pravdepodobne mas pravdu a chce si tymto zredukovat pocty. Napriek tomu ze to tam nie je jednoznacne napisane, zaplatit musis, inak neda zmluvu... Teraz som z toho dost zaskocena, ale zial co ine nam ostava, dalej uz lekara nemozem zhanat, uz ta zahorska nam je dost od ruky a zas k mejakej obyc pedine ist nechcem, jeho styl liecby, prevencie aj diagnostiky a vsetko okolo mi dost vyhovuje

snurka
18. feb 2016

@ivuska_3
@lucousik
a odporucanie teda na iného pediatra nemate ???? strasne by ste mi pomohli 🙂

ivuska_3
18. feb 2016

@snurka my sme presli do stupavy k cernakovi, ale zatial sme boli unho len raz na ockovani, neviem ho este nejako zhodnotit.

lucousik
4. mar 2016

@snurka my chodime k dr.Durmanovej do Lamaca. Pani doktorka uz je dost starsi, ale velmi mila a rozumna..

svietlanka826
30. mar 2016

Baby a neviete,ako je to u pána dr.s očkovaním? Dáva rodičom na výber, či presviedča o zaočkovaní? Ďakujem ☺
@diankak
@ebenka
@zuzka38
@lucousik
@albao
@ivuska_3

ebenka
30. mar 2016

@svietlanka826 nepresviedca 😉

majkihe
3. apr 2016

Rocny poplatok je povinny pre vsetkych, ktorí nebývajú v Záhorskej Bystrici - to je jeho rajon a jedine oni neplatia. Ale dajú aj 3 mesiace odklad platby ak prave clovek nema peniazky. Ja k nemu chodim az z Mostu pri BA a teda chodila by som aj keby som byvala dalej. Co pocuvam od kamosiek tak som to vyhrala. Ja som ho doslova uprosila aby nas zobral. Na mna neskutocne dobre posobi 😀

ebenka
3. apr 2016

Bol super, ale mam dve deti a z konom som sa teda nezrazila aby som platila tolke peniaze doktorovi. 😉 vezmi si, ze budu roky, ked dieta chore nebude. Napr. ako moja starsia. uz nebyva tak casto chora. Pekny dzob 😆😆😆 mne to penazenka neumoznuje. Ale kazdeho vec. 😉

jurly
3. apr 2016

@svietlanka826 otazne je ci ta vôbec zoberie, ak nie si priamo zo Zahorskej. ano plati sa u neho rocny poplatok. my mame dve deti takze ten poplatok nie je az taky strasny. clovek vyhodi kopec penazi za ine somariny.

dochadzame k nemu z BA a celkovo napriek vsetkemu sme spokojni. vzdy vsetko vysvetli, dba na to, aby dieta nebolo vystresovane pocas prehliadky. jeho odporucania su overene a zaberaju, ale horsie sa dodrziavaju.

zuzka38
3. apr 2016

Novych uz neberie