MUDr. Borošová na Mýtnej v Bratislave - skúsenosti

andrad
14. jan 2014

Ahojte prosim vas mate niekto skusenost s pani doktorkou Borosovou? Nasa nenahraditelna doktorka Raposova je dlhodobo PN, ... a s doktorkou lukyovou som nespokojna-ale nebudem ociernovat...Rozmyslam nad pani doktorkou Borosovou, ale nemam s nou vobec skusenost, ani neviem kolko ma rokov. Momentalne sme chori a iba behame po pohotovostiach :(. Dakujem za vase nazory.

sisaha
14. jan 2014

@andrad ja k nej chodim s detmi.. Je mila, empaticka k detom. Vek neviem odhadnut 40-45 rokov. Vyskusaj a uvidis.

tilly
14. jan 2014

aj my k nej chodime... je mila

vek sa tazko odhaduje, lebo vyzera mlado mladistvo sa oblieka... len viem, ze ma vysokoskolacku dceru a stredoskolaka syna 😀

ja som spokojna, aj ked v poslednej dobe ma stale viac a viac plno, ale nastastie (klopem vsade, kde sa da) ju casto nepotrebujeme... naposledy sme sa videli tusim pred rokom 😅 co sa mi paci, tak malinko predpisuje ATB...

andrad
autor
18. jan 2014

Dakujem vam, nakoniec som vcera u nej bola. Naozaj prijemna zena, len ma trosku zarazili tie priestory (take stiesnene, stare...atd), ale to nie je hlavne. Dokonca ma ubezpecila ze nasa pani dokorka nastupi a ze aka je vyborna, - to ked som sa jej pytala ci by nas zobrala ku sebe. A tiez nema problem nas zobrat ked tu nasa doki nebude. 🙂

andrad
autor
18. jan 2014

a bola som tam o 11.30 a vtedy tam nikoho nemala, ani cloviecika 🙂

tilly
20. jan 2014

@andrad asi nahoda, my vzdy ked tam prideme, tak je plno... 🙂
ale ona je zlata a ma dobry pristup...