Lekár na výber krčných mandlí v Bratislave

vilica
2. nov 2016

ahojte mamicky, prosim viete mi odporucit detskeho ORL lekara ktory vasim detom vyberal krcne mandle?
dcere je odporucane vyber mandli, dostala som pozitivnu recenziu na MUDr Stanika na vyber mandli, no na nestastie nie je mozne zohnat na neho kontakt. Preto vas chcem poprosit dali by ste mi meno lekara ktory vykonaval takyto zakrok vasim detom a boli ste spokone?

dakujem moc

pribinak
2. nov 2016

boli sme v statnej nemocnici na kramaroch, robila nam to sluzbukonajuca doktora, uplne bez problemov,
rano sme prisli a poobede sme sli domov

teraz su tam vsetko mlade doktorky, snazive a mile, teda aspon ja mam ten nazor

luliu
2. nov 2016

@pribinak nezmylila si si krcne s nosnymi? Pokial viem pri krcnych mandliach je nutna hospitalizácia

pribinak
3. nov 2016

@luliu ach ano ;(

kmeja
3. nov 2016

Boli sme s 3 r. Dcérou Centrum Kramáre súkromne zariadenie, rýchle termíny a aj spokojnosť so zdravotnou starostlivosťou, boli jej nosnú mandľu a zmenšovali krčné, 24 hod. Tam musela byt.

vilica
autor
3. nov 2016

dakujem,no nase mandle musia cele celucicke von. a pokial viem jednodnova chirurgia to nerobi. este raz dakujem

emka123
3. nov 2016

nemocnica na Antolskej: MUDr. Matulník Peter http://www.orl-lfuk.sk/vseobecna.php.

luliu
3. nov 2016

@vilica mozem sa spytat preco musia ist mandle von? Aj nam odporucaju, predbezne sme objednany na september

luliu
3. nov 2016

@vilica nie september ale december 😉

vilica
autor
3. nov 2016

@luliu dcera je stale chora, ma teploty asi kazdy mesiac. vysoke CRP, lekar potvrdi ze hnisava angina, vyter negativny, a atb nezaberaju. pravdupovediac som z toho na nervy. mame ist na kramare na vysetrenie a dufat ze nam nedaju termin o 3 mesiace

luliu
3. nov 2016

@vilica my sme boli 14.9 a termin nam dali 5.12 ☹

kmeja
8. nov 2016

Krčné mandle sa už všade robia vramci jednodňovej chirurgie ( na celom Slovensku) to znamená 1 noc v nemocničnom zariadeni.... Len na doplnenie nieje závažnejší výkon celé odstránenie alebo "len" zmenšenie.....

luliu
8. nov 2016

@kmeja teraz to riesime a bolo nam povedane, ze je nutná hospitalizácia kvoli moznemu krvacaniu