Ktorý pediater v Bratislave akceptuje slobodu v očkovaní?

magnesia
4. jan 2013

Vo Vrakuni, pod. biskupiciach, v Bratislave

zigzag
4. jan 2013

pod do sukromnej temy, takto tu to to urcite nikto nenapise 😉

lu_cinuska
10. jan 2013

Ahojte, aj ja zhanam takeho rozumneho pediatra... resp. niekoho s kym sa da hovorit a dohodnut, prosim poradte, ak je sukromna tema hodte mi link, dakujeeem 😉

timi06
11. mar 2013

Ahojte...tiez potrebujem tuto informaciu. Poradte prosim.

andre_a
5. jún 2013

Baby aj ja, prosim dajte vediet

egyptanka
16. jún 2013

takato informacia by sa mi zisla, ak viete o niekom takom. Ja som z Petrzalky
@magnesia
@zigzag
@lu_cinuska
@timi06
@andre_a

timerka
19. jún 2013

Ahojte, mna to tiez zaujima, poradte, diky

herminkaa
7. júl 2013

Ahojte, prosim mohli by ste dat vediet aj mne? Dakujem

stormie
23. júl 2013

Ahojte, pridavam sa aj ja, poradte ak viete... Dakujem

bulinka27
23. júl 2013

V Ruzinove doktorka Hrachova, http://www.detskylekarbratislava.sk/o-nas/ my tam sice nechodime, ale kamaratka ano, a nemala s tym problem

cavtatka
15. okt 2014

Ahojte mamicky prosím pekne aj ja by som potrebovala kontakt na milú pani doktorku v Bratislave alebo okolí ktorá by akceptovala neockovanie...Budem velmi vdacná za Vasu pomoc a radu na moju emailovu adresu anitaseidl@post.sk
vopred dakujem 🙂

pupava45
18. jan 2015

Dobry den mamicky, ak mate suhrn info k tejto teme, mohli by ste mi poslat info na zuzlik22@gmail.com. idealne lekar v karlovke alebo v okoli. Dakujem velmi pekne. Zuzana

zuzulik236
21. jan 2015

ja som tiez z petrzky a mam podobny problem.. ak by niekto vedel o dr ktora sa venuje altern.medicine a nema problem neockovat dieta tak uvitam akekolvek info moze byt cela blava alebo aj blizke okolie... ale mal by to byt aj dobry pediater nerada by som chodila k niekomu kto pri najmensom naznaku soplika alebo pri kazdom kychnuti nasadi "preventivne" atb... dakujem maminky...