Kožná lekárka v Trnave

mija_ja
26. júl 2017

Ahojte prosim Vás hladam suren kožneho lekara pre syna. Potrebujeme tam isť súrne dnes, je to urgentnejší prípad. Našla som dobre recenzie na p Mockovu a Medniansku. Problem je v ordinačnych hodinach ktore su na nete. p. Mocková pracuje len v utorok a štvrtok, p Mednianska ma pisane vyšetrenia dokonca len v utorok od 13-14:30. Potom v štvrtok a v piatok pracuje tiež po hodine ale ma pisane už ine ukony. Teraz naozaj neviem, kto k nim chodite prosim pracuju naozaj len v tomto čase , ako sa k nim dostanem? Pripadne ak by niekto mal inu dobru lekarku v Trnave, ku ktorej by sa dalo ist aj dnes. Dakujem

fefe123
26. júl 2017

ja mám veľmi dobré skúsenosti s Péčiovou, je na poliklinike.... robí na objednávky, ale ak to je akútne, tak Vás možno vezme... treba tam zavolať

leily1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lea132
26. júl 2017

Vsetky kozne co su na poliklinike maju teraz dovolenku.
Takze bud Mockova alebo Konecna

mija_ja
autor
26. júl 2017

Fuuu, dakujem pekne za rady. Tak skusime zajtra tu Mockovu, dnes sa asi teda nedostaneme nikam. Budem verit že sa mu to do zajtra velmi nezhorši . Dakujem ešte raz za odpovede.

mija_ja
autor
26. júl 2017

leily1Mednanska sa vydala a aj Pekárová, aspon tak mi bolo povedane , Ak je t pravda tak ta ma dovolenku pisanu do piatku

mija_ja
autor
26. júl 2017

@leily1 neoznačilo mi ta v predošlom prispevku . Ano na Pečiovu som aj ja čitala zle recenzie ale žial Mednanska/Pekárová má dovolenku. Škoda, lebo čo pozeram prave ta je pacientami najviac chválená.

mija_ja
autor
26. júl 2017

Prosim vas ak niekto chodi k Mudr . Mockovej, Našla som že ordinuje od 8:30-12, je trebe predtym vziat časenku? ak ano o kolkej , Dakujem pekne za odpovede, malemu sa to velmi zhoršilo, musime utekať rano čim skor .