Kožná detská lekárka v Bratislave

viera
7. apr 2016

Je to surne!Potrebujem aby sa na syna(12r.) pozrela kozna lekarka.Dobra, mila, prax, so skusenostami, rychle objedna, necaka sa mesiace na termin. Co sa fakt vyzna, ziadna zaciatocnicka.Len v BA.Kludne aj sukromna.Dakujem.

pribinak
7. apr 2016

Na Kramare rano prídeš, sedíš rad a ides priamo na ošetrenie v ten den
Doktorky su tam dobre

viera
autor
7. apr 2016

@pribinak Neblazni prosim ta, nemam cas tam sediet len tak 3-4hod a skoro rano vstavat a brat si ciselko aby som sa dostala na radu….Tak to tam chodi
….Dakujem, nie.

bosoriak
7. apr 2016

@viera My sme boli s dcerou v ambulancii Dermason v Ruzinove. Bolo to ale davno, netusim, ake su tam cakacie lehoty. Pozri a zavolaj 🙂

pribinak
7. apr 2016

@viera boli sme vcera, prisli sme o 8.00, boli sme treti v poradi, o 8.30 sme boli vonku s ambulancie

viera
autor
7. apr 2016

@pribinak ozno to bola nahoda, funguje to na cisla?Ze si musis vziat?...

viera
autor
7. apr 2016

@pribinak A kto konkretne ta osetroval?U koho si bola, lebo oni sa tam menia?Ci?

pribinak
7. apr 2016

@viera nemali sme cislo, bola som dat synovi pozriet znamienko, v pondelok som tam volala, ze kedy mozeme prist, ze napr. v stredu a sestricka, ze hej

pribinak
7. apr 2016

@viera meno doktorky neviem, mlada cca 35 rokov, vlasy po plecia - vlnky.

momoqui
15. aug 2017

Baby boli ste na tych kramaroch? Ako dlho sa caka? Neviete poradit koznu lekarku ktora nam da termin a presny cas a prideme a necakame? Najlepsie v ruzinove alebo nove mesto, dakujem

babatkoo
15. aug 2017

@momoqui v Petrzalke na Fedinovej je super kožna mlada lekarka. Natalia Čárska. Objednava cez internet presne na hodinu za 12€. Ma aj normalne ordinacne ale vtedy tam ma natresk. Takze odporucam prist velmi skoro. Telefon nema

babatkoo
15. aug 2017

@momoqui www.navstevalekara.sk/lekari/kozny-lekar-dermat...
Treba si vybrat datum a hodinu a uz dalej vas to nevedie

momoqui
15. aug 2017

@babatkoo dakujem pekne, skusim este pockat na nejake tipy blizsie pri nas a ak nic nenajdem pojdeme do Petrzalky 🙂

rainee
22. dec 2017

@babatkoo nevieš náhodou nejaký tel kontakt na ňu? Lebo nikde na nete som sa nedopatrala. Potrebujem vedieť či robí aj cez sviatky, na informáciách neberú telefón.

nellita
22. dec 2017

Odporúčam mudr. Dubcekovu,petržalka zaporozska,vzp a dovera sa neplati jedine ak sa objednas na presny termin,union platí sa,nema zmluvu

babatkoo
22. dec 2017

@rainee neviem, nenasla som ho ani ja. Ani na strabke nemaju https://happyderma.sk. 1x som tam bola mimo objednania, a id vtedy uz 3x na termin o jednana. Volne terminy maju na tej stranke navstevalekara.sk.

rainee
22. dec 2017

@babatkoo veď práve,tel.nikde neuvádzajú. Tak rozmýšľam či sa tam vybrať po sviatkoch. Platený termín je voľný až od konca januára,to je mi neskoro. Ratam že tam budem asi dosť čakať bez objednania.

rainee
22. dec 2017

@nellita tam sme raz boli. Celkovo nám moc nepomohla. A ako objednaní sme čakali skoro trištvrte hodinu. Hrozne veľa ľudí tam má.

nelamol
22. dec 2017

Aj ja môžem veľmi odporučiť MUDr. Čársku z Fedinovej. 100-percentná spokojnosť. Milá, fundovaná.

babatkoo
22. dec 2017

@rainee pridi aj hodinku pred otvorenim. Odporucam! Inak je tam vela mamiciek s detmi a moze sa stat ze ta nezoberie.

babatkoo
22. dec 2017

@rainee aky mate problem? Ak sa mozem spytat? Ja som tam chodila ked mal syn apec syndrom. Teraz prekonal ruka, noha, usta. Ale to sme zvladli s detskou lekarkou