Kde všade strihajú uzdičky?

svokrinjazykmonika
14. júl 2023

Kde všade strihajú uzdičky? Ja viem iba o Kairos dental v BB. Niečo bližšie Prievidze nepoznáte? Vďaka

anavixy
14. júl 2023

Neporadim konkretne, ale to by mal/mohol robit kazdy orl lekar. Skusala si?

zuzkaa1991
14. júl 2023

@svokrinjazykmonika ake stare dieťa?nasa si dvakrát rozsekla si druhýkrát uz sa jej to nespojilo so zubarkou som to riesila 2roky ale zevraj to robia az ked maju deti trvale zuby.....ale ostal jej taky chvostit tak to budem riesit opat na preventivke nech jej daju uz prec...takze podla mna kazdy zubar co ma laser

svokrinjazykmonika
autor
14. júl 2023

@anavixy zatiaľ nie, len googlim a zisťujem. Ja som myslela že to robia len taký špeci zubári 😅 laktačná mi radila tú Bystricu. Laktačná hovorila že treba strihať a naša doktorka hovorila že netreba to riešiť. Tak som dala na doktorku ale nepáči sa mi ako to má tá moja malá slečna. Nevyplazí jazyk, veľmi ho má srdiečkový, aj spodné zuby sa jej podľa mňa kôli tomu zbiehajú. Aj hore má medzi zubami takú medzierku. Pôjdem sa ešte ku doktorke informovať.

svokrinjazykmonika
autor
14. júl 2023

@zuzkaa1991 9 mesiacov má.

zuzkaa1991
14. júl 2023

@svokrinjazykmonika teraz citam ze jazyk aj ...my len hornu treba...tahalo jej stale peru ked sa smiala...
My tiez detsku mame ze nic netreba 🙈🙈ked si sama nevybavim speci vysetrenie tak ani neposle ale uz mame 5.5r posledny rok viac menej sama aj liečim max ide len ked ma teploty na crp a ked kasle nech ju popocuva...odmmala ani raz neporadila mi a to som bola prvorodicka....nic neporadila nic nic planjem dva roky zmenit len problém nie kazdy berie nových pacientov

nika1971
14. júl 2023

orl

martinka13
14. júl 2023

Synovi v Prievidzi ORL doktorka Homolova. Bude to podľa mňa robiť každý ORL

jaskolka
14. júl 2023

Nerobia to automaticky všetci orl. Nie všade totiž majú vo vybavení ambulancie elektrokauter (teda prístroj na zastavenie krvácania)

anavixy
14. júl 2023

@svokrinjazykmonika s tymi uzdicakmi je to vzdy na zvazenie… LP z mamily vacsinou povedia ze treba strihat pomaly skor nez dietatu pozru do ust, tam je to naucena poucka 🙈 pediatri potom casto bagatelizuju… ale pokial to dietatu robi viditelne problemy tak zrejme naozaj su skratene, prave ten orl lekar je dalsi odbornik ktory by mal urcit ci je potrebne strihat alebo nie, takze sa objednajte tam urcite 🙂 a co sa tyka toho ci to robi kazdy orl, tak pokial viem tak na strihanie uzdiciek nie je potrebny elektrokauter, aspon teda u nas sa strihnu za par sekund a hotovo, jedine ze by to bolo ine u novorodenca a u vacsieho dietata…