Kde v Trenčíne je zubná chirurgia?

gubcikova
29. jún 2011

ahojte baby.prosím vás je v TN zubná chirurgia(taká kde prepláca všetko poistovna)?som v 9tt a od 4mes. si mám nájsť zubnú chirurgiu kde mi majú vyoperovať zub múdrosti.viem že v Pieštanoch je niekto taký,ale ten to robí za peniaze.dakujem

mary3
29. jún 2011

Ahojky, ja idem na zubnú chirurgiu v TN v júli, v máji som sa tam bola osobne objednať, tiež mi majú vyoperovať tú osmičku a povedali mi aby som rátala s doplatkom 60 - 70 eur 😖 neviem, či to niekde robia bez doplatku...

jajka78
29. jún 2011

baby, to mate dobru cenu. sukromnik robi od 100 a viac.

pink_lady
2. júl 2011

@gbcikova....bez doplatku to asi mat nebudes ☹ skus sa opytat v nemocnici alebo ak chces napis IP a poradim ti zubara kde sa plati veeelmi malo 😕 (oproti ostatnym) 😉

cicimotinka
19. júl 2011

...ja neviem, či by som hľadela pri osmičke na prachy, tam sa dá zvrzať veľa vecí...stačí zubár, ktorý nemá skúsenosti a nešťastie hotové...a čo potom, keď čakáš bábätko...
MUDr. Mehdi Forouhar v Tn, je súkromník, ale robí aj na poisťovňu a je vo svojom obore fakt špička... zubári nielen z Tn mu tam posielajú pacientov, keď nevedia, čo s nimi... a robí aj chirurgiu... http://www.uscenter.sk/ - kukni sem ... inak mne vydoloval 5 zubov ( z toho 1 osmičku) a všetko ešte aj šil (mám problém s krvácaním) a úplná pohoda... môžem len doporučiť

sasiki
24. júl 2011

Ja som bola v Martine - bez doplatku, bolo mi ,,odporučené" uprednostniť pred Trenčínom Bratislavu alebo Martin.

natal015
14. okt 2018

@sasiki prosím u akého si bola?

sarinka15
24. jún 2022

@sasiki uktoreho ste boli ako sa vola