Kde sa chodí na prehliadku nožičiek v Čadci?

monikax12
5. jan 2012

ahojte mamičky,chcem sa opýtať,je to nejaká mamička z Čadce alebo z okolia? potrebovala by som zistiť ako as volá doktor a kde presnejšie má ambulanciu z Čadcanskej nemocnice,čo sa k nemu chodí po troch týždňoch s novorodeniatkom na nožičky..ak by ste niekto vedeli,ešte by mi aj pomohlo či sa tam treba objednávať alebo môžeš hocikedy prísť...ďakujem krásne

traktor
5. jan 2012

@monikax12 skus sa opytat tu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-cadca/ su tam mamicky, co uz aj porodili, .. urcite ti poradia

miroslava2207
5. jan 2012

Ahoj, volá sa Maňák tuším..je na tej veľkej chodbe ako je očná detská, aj dospelá, doktor pre dospelých....je tam tá očná optika....

monikax12
autor
5. jan 2012

@miroslava2207 Dakujem 🙂 ale vôbec netuším kde tam je očná lekárka🙂 to je všetko na prízemí?

miroslava2207
5. jan 2012

vôjdeš do vchodu, tam čosi prerábajú..potom výjdeš hore schodami, zabočíš doľava (ak ideš okolo protetiky ideš správne), prejdeš celú chodbu a pred tým obchodíkom s vecami je ten Maňák. Vlastne medzi optikou a tým ochodíkom to je. Sú tam aj 2 prebaľovacie pulty pre detičky

milankovazuzana
5. jan 2012

@monikax12 Ahoj, je to v budove, kde je na prízemí kaplnka, takže výjdeš nahor, pôjdeš na koniec chodby a tam to je...Pre deti je to iba v niektoré dni, myslím, že aj vo štvrtok, vybav sa nervami, lebo aj keď majú brať iba detičky, tak berú aj dospelých, lebo nestíhajú... A tak, ako sa nedočkáš rýchleho vybavenia, tak sa nedočkáš ani úsmevu v ambulancii... bohužiaľ...

monikax12
autor
6. jan 2012

ďakujem vám krásne,hádam to nájdem a vybavím sa čo najskôr 🙂

haicka
13. jan 2012

Ahojte mamičky z čadce.Chcem sa opýtať, máte niektorá skúsenosti z triple testom? Určite. Ide mi hlavne o to ako dlho sa čaká na výsledky? Ja som bola na odbery pred 2týždňami, v 15tt a stále nie sú výsledky.Tak už sa dosť obávam, či je všetko O.K...

annaopialova
31. jan 2012

ahoj vola sa manak a tam na tej chodbe je aj ocne