Kde nájsť dobrú detskú alergologičku v Bratislave?

sylvia36
24. máj 2011

11-ročnému synovi zistila detská lekárka z odberu krvi alergiu na mlieko, prejavovalo sa to ako silný ekzém zozadu kolien a na predlaktí. Chodili sme aj ku kožnej, tá však riešila dôsledok, nie príčinu. Mlieko som synovi zo stravy zatiaľ vylúčila úplne, ale viem, že na alergológii sa robia ďalšie testy, kde sa mu zistí aké mlieko nesmie, či bude môcť aspoň syry alebo nejaké mliečne veci. Prosím poraďte mi nejak dobrú alergologičku v Bratislave, pár ambulancií som už obvolala, ale všade majú nadstav a už neberú 😒 ďakujem. Silvia

gretkab
26. máj 2011

My chodime k Mudr. Dagmar Cingelovej na Kramare a sme spokojni. Za poplatok sa da objednat na cas alebo za vyssi mimo ordinacnych hodin = napr. v pondelok doobeda 😉, ale je vyhoda, ze vtedy tam ozaj nemusime cakat a nie je plna cakaren. Tel. 02/59371588.

jahodka11
26. máj 2011

my chodime k mudr. Abaffovej do Dubravky, je to imunoalergologicka a sme max spokojni🙂

kutina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beruska.zuzanka
25. jún 2011

@sylvia36 ahojky, ja som dlhé roky chodila k MuDr. Blanke Kupkovej, ordináciu má na Trnavskom mýte v priestoroch lekárne na rohu 😉 pre bližšie info IP 😉

janulkama
25. jún 2011

ahoj,my chodíme k MuDr.Kukovej-je na Kramároch-sme s ňou maximálne spokojný.Je imunoalergologička.