Kam odchádza Mudr. Smolík?

bv_alexandra
21. aug 2011

Keďže si myslím že by bolo vhodnejšie aby bola diskusia aby sme mohli viac krát reagovať v rámci toho že odchádza, tak som ju založila.
Vraj odchádza od septembra niekam do Ružinovskej nemocnice, kto má viac info? 😉 🙂

bv_alexandra
autor
21. aug 2011

Kopírujem otázku sem :
Otázka
Kam odchádza Mudr. Smolík?

helen Gynekológ z Probiosu v Ružovej doline vraj odchádza ordinovať inam, netuší niekto kam?
18. aug o 11:17 • 2 deti • Páči sa mi to • •



dara76 tak to by zaujimalo aj mna, ved k nemu uz nejaky ten cas chodim
18. aug o 14:10 • 2 deti • Páči sa mi to • •

0
Páči sa mi to

curly6 do ruzinovskej nemocnice, 5. poschodie...nejaka sukromna ambulancia
Včera o 20:46 • Páči sa mi to • •

0
Páči sa mi to

tamoulik To vazne? Tiez k nemu chodim, a kto ho nahradi?
Včera o 20:47 • 2 deti • Páči sa mi to • •

0
Páči sa mi to

bv_alexandra To nemyslíš vážne tiež k nemu chodim. A kedy odchádza? To ma moc neteší lebo do probiosu chodim ku všetkým a s nim som bola spokojná
Včera o 20:50 • 1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2011 (34. tt) • •

0

klementina mozte mi niekto napisat aj do IP ako ste s nim spokojne? ja chodim k horakovi tiez do probiosu, nie som s nim vobec spokojna, lebo kazdy moj problem riesi antikou. este pred tehu ma poslal raz na kontrolny ultrazvuk k smolikovi a zdal sa mi straaaaasne moc mily. tak rozmyslam o nom. len ma zauima, ci tiez tak velmi propaguje antikoncepciu. lebo aj ked horakovi poviem, ze ju nechcem, tak ma furt zacne presviedcat, aka je to super vec, ze aj tak mi nic ine nepomoze

bv_alexandra
autor
21. aug 2011

@klementina
ja na neho nemôžem povedať nič zlé. Podla mna je dobrý lekár. Má ľudský prístup, a príde mi dosť dôsledný.
A jeho sestrička, zlaté žieňa. Vyzerá to tak že budem musieť opustiť Probios ak odíde. Zatial som toho názoru že meniť určite nebudem. 😉

tamoulik
21. aug 2011

@klementina Ja som tiez povodne chodila k Horakovi, hroza a des, priam som ho neznasala, aj som s maminou, svagrinou a x ludmi odisla potom k Smolikovo a naozaj jeho sestricka je anjel.Odchadza aj on? A vie niekto, kto bude namiesto neho? Tiez je zastanca antikoncepcie, velmi ma presviedcal pocas dojcenia, a tiez zastanca odberu pup krvi, ale kto nie, ked im zato tecu peniazky...

bv_alexandra
autor
21. aug 2011

@tamoulik s tou pupočnikovou krvou máš pravdu, tiež sa ma to pýtal na každej poradni potom som mu povedala že nie, tak a bolo tichučko. 🙂
Veru sestrička je zlaté žieňa, ja si myslím že odídu spolu ved oni sú tak zohratí, že som niekedy až nechápalla 🙂

emka1
21. aug 2011

to fakt ? on odchadza ? ja chodim do Probiosu len k nemu a som s nim velmi spokojna. Prave sa chcem k nemu objednat na preventivku, tak snad od neho zistm nejake info.

bv_alexandra
autor
21. aug 2011

Ja idem koncom augusta do poradne tiež sa ho nato určite opýtam. Neteší ma to lebo som bola v Probiose spokojná. 😉

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

Pozerala som aj stránku no tam zatial tiež nie sú žiadne informácie. hm

curly6
22. aug 2011

dr. smolik je v probiose do konca tohto tyzdna, potom ide aj so sestrickou do ruzinova - sukromna ambulancia.
September-oktober ho bude zastupovat myslim dr. Lužinský /o nom neviem nic/, potom neviem presne kto, aj ked mi to hovoril.
Je to dost pruser, tiez neviem co robit, ci prejst k nemu alebo pockat, kedze tiez chodim do poradne a menit 3 lekarov pocas toho mi nepride az take super. Ale kto vie, mozno jeho nastupca bude tiez super.
Ja som s nim bola vzdy velmi spokojna, je velmi prijemny a ludsky.

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

Ja idem 25teho do poradne, takže teda ešte k nemu. Som zvedavá čo mi povie. Toho Lužinského tiež nepoznam. Hm. Tiež rozmýšlam či ostať u neho alebo nie. Sakra. V Probiose mi to uplne vyhovovalo. 😒

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

@curly6 a ide s ním aj sestrička či nevieeš? 🙂

emka1
22. aug 2011

@bv_alexandra
@curly6
@tamoulik
Ahojte, dnes som volala priamo so sestrickou, chcela som sa objednat este tento tyzden na vysetrenie, ale maju uplne plno, nestihaju, lebo zastupuju este aj Dr.Horaka. Robia len do konca tyzdna, potom si berie Dr.Smolik do konca augusta dovolenku. Hovorila, ze odchadzaju spolu do Ruzinovskej polikliniky na 5.pochodie (byvale GPN) pokial budem chciet prejst k Dr.Smolikovi tam, tak si mam niekedy v polovici septembra vygooglit nove tel.c. malo by byt uz zavesene. Potom sa odhlasit v Probiose a dokumentaciu poslu Smolikovi.
Na recepcii Probiosu mi spomenula pani, ze po Dr.Smolikovi pride do Probiosu na obdobie 9-10/2011 Dr.Tuzinsky, ten bude robit len utorok a stvrtok. Po nom pride Dr.Vážny z Procare.

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

@emka1 takže odchádza aj so sestričkou ☹

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

@emka1
@curly6
@emka1
@klementina
Takže som mu písala na inom fóre a toto odpísal:
Mením skutočne pôsobisko, a to od 1. septembra. Ak budete mať záujem, nájdete ma v starej ružinovskej poliklinike na 5. poschodí ( to je tá lomená budova vedľa nemocnice), a môžete potom začať chodit tam a preniesť si tam kartu, alebo môžete zostať v mojej súčasnej ambulancii, kde po mne nastúpia iní lekári. Ktorí to majú byť nechcem rozvádzať, lebo to nepatrí do mojej kompetencie, a môže sa to aj ešte zmeniť.

maslenka47
22. aug 2011

to si hadam robite srandu baby 😢

@bv_alexandra tiez k nemu idem 25ho v 34tt, ale nejeka som nepocitala s tym, ze naposledy

klementina
22. aug 2011

baby dakujem za info. neviete nahodou o nejakom gynekologovi, ktori nelieci kazdy problem antikoncepciou? horak ma uz s tym fakt stve, ked som to brala byvalo mi dost zle, brala som jeanine, co bola jedna z najdrahsich a hovoril mi, ze to urcite mi nemoze byt z toho zle. nutil mi ju, ked som mala problem s otehotnenim, potom mi nutil aj pocas kojenia, co som odmietla, len nad tym krutil hlavou. teraz mam zasa iny problem a zas to chce riesit len pilulkami. medzitym mi vybrali zlcnik, co bolo podla mna aj vdaka pilulkam, tak zasa vymysleli nejaky kruzok zospodu co nejde cez traviacu sustavu, to som odmietla, tak ma aspon vyzbrojil letakmi, ake je to neskodne.
ak ma aj smolik tento pristup, tak by som radcsej ineho. chapem, ze z toho maju prachy, len ci nahodou neviete o niekom? dakujem

bv_alexandra
autor
22. aug 2011

@maslenka47 tiež som s tým nepočítala. ale asi pravdobodobne to budem riešiť až po pôrode tuším 25teho je posledná pordna u neho a potom nemocnica. Ďalšia vec je že mám zaplatený poplatok až do februáru. Tak neviem. Mrzi ma to, uvidím kto ho nahradí asi sa až potom rozhodnem. 😉 🙂

bv_alexandra
autor
25. aug 2011

dnes som bola u neho odchádza aj so setričkou, a vraj tam tiež bude ročný poplatok a objednávanie. 🙂 😉

ivanka.7
26. aug 2011

Bola som u neho vcera, potvrdil mi, ze odchadza a kedze je to jediny doktor, ku ktoremu v Probiose chodim, tak som sa dnes odhlasila a prechadzam k nemu. K blizsim info ohladom rocneho poplatku a ostatnych veci mi sestricka dala prave stranku GPN, ktora je teraz prelinkovana na sanatorium Koch, takze predpokladam, ze dr. Smolik s nimi bude spolupracovat (je na ich stranke uvedeny ako jeden z doktorov, ktorych si mozno zazmluvnit na porod).

ekoli
26. aug 2011

Ja som tuto diskusiu nasla len nahodou a nevychadzam z udivu 😨 😕 😖 ☹ Akurat dnes som mala poslednu poradnu u neho, ale myslela som, ze poslednu poradnu len preto, lebo uz sa mam hlasit do porodnice, kedze som po 36. tt - ani slovkom nespomenul, ze odchadza 😒 Tak teraz nechapem, ani neviem co robit.
S tou spolupracou s Kochom je to trochu zvlastne, pytala som sa ho dnes, co si mysli o Kochovi, ze rozmyslam, ze tam ist rodit, lebo ostatne porodnice su strasne preplnene a vobec ma na Kocha nenahovaral, skor naopak - resp. som sa vlastne dokopy nic nedozvedela.

bv_alexandra
autor
27. aug 2011

@ekoli ja som tiež neni nadšená, a hlavne kvôli tomu že v GPN je raz tak drahý poplatok. Takže asi kým mi platí poplatok v Probiose tak vyskúšam toho nového dr a potom uvidim. 😉 tiež by mi to dr nepovedal keby som sa ho nato neopýtala. škoda že odchádza aj so sestričkou. tá bola fakt skvelá 😒

ekoli
27. aug 2011

@bv_alexandra ja to tiez asi presne tak urobim, ze ostanem kym mi tam plati ten poplatok. Vcera tam zaucali novu sestricku, ani mi nenapadlo ze kvoli tomu ze odchadzaju. Presne, tato sestricka bola super. No co uz, tak aspon som sa to dozvedela takto a nie ze tam pridem na kontrolu 6 tyzdnov po porode a tam zrazu bez varovania novy doktor..

kaia
27. aug 2011

Ahojte, tiez som jeho pacientka a rozhodla som sa odist s nim 🙂. Zatial kontakt na seba nedal, mam sa ozvat zaciatkom septembra ohladom dalsej poradne, ktora uz bude v Ruzinove 😉. To jeho nove pracovisko spada pod Koch, kde ma pohotovostne sluzby.

henushka
31. aug 2011

@bv_alexandra Ako si prisla na to, ze je v GPN raz tak drahy poplatok? Ja som vygooglila 120 eciek a v probiose je to momentalne 95. Alebo pozeram zle?

bv_alexandra
autor
31. aug 2011

no ja som platila v probiose len gynekologa 50€, žeby zdraželi ? ja som to platila cca pred polrokom
@henushka

bv_alexandra
autor
31. aug 2011

@henushka pozerala som si cenník a pravdepodobne išli hore s cenami. pretože ja som platila už asi tretí rok 50€ poplatok plus za tehu knižku ešte 50€. 😠 tak veru zvážim teraz čo ďalej 😉

henushka
31. aug 2011

ja si tiez pamatam casy, ked to bolo 50, ale naposledy ma to trochu zaskocilo, ale tak, uz som bola zvyknuta tam chodit... Takze to vyzera, ze to az tak velky rozdiel v cene nebude.

curly6
5. sep 2011

baby, boli ste uz teraz po novom v probiose u toho zastupujuceho lekara??
ja sa chystam vo stvrtok, tak som zvedava...

stellamiapiccola
7. sep 2011

no ja tam idem 8.9 na 9.15 hmmmmm

ivanka.7
8. sep 2011

Ja som presla k Smolikovi do GPN, mne ten poplatok vyjde narovnako, hore dolu 5 eur (v Probiose som uz minuly rok platila 85 eur, dovtedy som to mala v ramci benefitu zadarmo), takze je to jedno, ked v Probiose ineho doktora nemam.

valy
8. sep 2011

Tak ja urcite prejdem k Dr. Smolikovi, v Probiose ma uz fakt nic nedrzi. Aj vseobecna lekarka sa zmenila a nie k lepsiemu.