Hľadáme dobrého zubára pre rodinu v Trnave,Seredi

nitra2002
22. apr 2019

Neviete prosím poradiť dobrého a lacnejšieho zubára v Seredi,alebo Trnave? Pozerala som na nete a tie ceny sú strašné.Ďakujem Ľubica

minimakovka
22. apr 2019

@nitra2002 Medisaf Sereď.... jednoznačne TOP... možno vyššie ceny, ale za kvalitu sa platí... hovorím z osobnej skúsenosti 😊

benit
22. apr 2019

@minimakovka no ja s tou kvalitou az tak nesuhlasim tiez osobna skusenost.

anitka_4
22. apr 2019

Ja mám vynikajúce skúsenosti so súkromnou ambulanciou VIP Family dentistry na Vajanského v Trnave 😊 síce trochu drahší,ako štátni zubári,ale kvalita výkonu je 100% a taktiež na zákrok nemusíte čakať 3 mesiace 😖 čo je obrovská výhoda

nitra2002
autor
24. apr 2019

@minimakovka Dakujem skusim sa opýtat či beru nových pacientov.

nitra2002
autor
24. apr 2019

@anitka_4 Toto bude moja dalsia alternatíva v Trnave. Ďakujem.

adulienka8
22. júl 2021

@anitka_4 môžem sa spýtať-ošetrujú zúbky aj deťom?🤔Ďakujem🙂

kacusik69
22. júl 2021

no v Seredi neviem, mozno “kvalita” ale tie ceny… pochadzam zo Serede, aj som tu mala zubarku no odisla do dochodku a ti co ju nahradili, stacila jedna navsteva, aj mne aj mojej penazenke… chodim do PN, stale sa mi to viac oplati aj s cestou, a o pristupe ani nehovorim… tak neviem ci PN nie su daleko, ale dr. Kybych ma dobru pracu, pristup, milu sestricku a ceny skoro polovicne (a nie na ukor kvality)

anitka_4
23. júl 2021

@adulienka8 ahoj,po pravde naozaj netuším 🤷🏻‍♀️ nikdy som si tam nevšimla deti,keď som tam bola. Skús im možno zavolať alebo napísať,sú aj na FB

adulienka8
23. júl 2021

@anitka_4 jeeeej.Super,ste zlatá a ako sú na FB-pozrela by som si to cez maminu🙂Ďakujeeeem😊

adulienka8
24. júl 2021