Hľadám PEDIATRA v Bratislave

fergie10
12. apr 2021

Ahojte maminky. Rada by som sa opýtala na vaše skúsenosti s pediatrami. Hľadám lekára pre ešte nenarodené babatko. Nebude mi vadiť ak lekár bude súkromník - teda platiť nejaký paušálny poplatok ročne. Jedine čo má zaujíma je prístup, odbornosť a či vie lekár napríklad prísť pozrieť babatko aj domov. Podmienky v oblasti očkovania nemám. Ďakujem veľmi pekne za rady!

engynka
12. apr 2021

@fergie10 my chodime so synom k Vasa doktorka v Dubravke. Babatka objendvaju na konkretny cas co je super, ze tam clovek nesedi s chorymi detmi. Tiez ordinacne hodiny maju tak usposobene, ze chore deti chodia v ine casy ako zdrave v ine. Su tam dve lekarky - starsia a mlafsia, obe velmi fajn, riesia naozaj vsetko co sme sa bavili a co sa mi nezdalo. Poporuju kojenie, co je suoer, lebo niektori lekari zial aj odporucaju UM, ked som sa pytala nasej lekarky tak hned povedala, ze UM ona neoporuca, mam si sama zistit info. Aj ori orvych prikrmoch mi hovolira, ze sa nemam kde ponahlat, radsej nech len kojim. Robi CRP co je tiez dolezite. Zdviha telefon, odpisuje na maily a tiez ma erecept. Takze pre mna super ze tam nemusim chodit s kazdou drobnostou a poriesime aj cez email, posle erecept a hotovo.