Hľadám detského zubára v Martine, vo Vrútkach

timiko
12. apr 2013

Prosím Vás neviete mi niekto poradiť detského zubára vo Vrútkach prípadne v Martine? Mám dvojročného syna a chcela by som ísť na prvú preventívnu prehliadku. S mužom chodíme k sukromnej, no je veľmi drahá, tak sa obávam, že budeme musieť platiť nenormálne peniaze aj za obyčajnú prehliadku.

zebra41
12. apr 2013

@timiko statny zubar uz neexistuje. vsetci su sukromni. zalezi s akymi poistovnami maju zmluvu a tiez ake poplatky navyse. vacsinou lacnejsi su v mensich dedinach - aspon tak sa mi zda.

timiko
autor
12. apr 2013

Aha tak som sa zle vyjadrila, my s muzom chodime k bezzmluvnemu preto platime moc. Vec je ta, ze zmluvny obycajne nechcu priberat novych pacientov, lebo maju plno.

kobrtko
12. apr 2013

Vraj Kotulič je v pohode, no tiež sa platí úplne za všetko. Ja chodím k Nagyovej, no je taká dosť chladná, pre dieťa neodporúčam, mne u nej malý ústa neotvoril. Skúsim tiež Kotuliča. Obaja sú na Mudroňovej ulici, v jednej budove a majú spoločný cenník.

sorciera24
12. apr 2013

@timiko nezozenies...nik nechce brat male deti...ostava sukromne

dolinka
8. jan 2015

ja som bola včera so synom tu : skvela jemna a profesionalna zubarka, szn ani nevedel ako mu dala injekciu a vytrhla dva mliecne zuby, lebo mu uz narastli trvale a mliecne sa ani nekyvali. Odporucam !
EKA-Dent s.r.o
Jesenského 8/4848
03601, Martin
Mobil: 0940802815
0911920190
eekadent@gmail.com
facebook
Ordinačné hodiny

Pondelok 11-19
Utorok 8- 16
Streda 8-16
Štvrtok 11-19
Piatok

Viac tu: http://www.eka-dent.com/kontakt/

habibiatko
9. feb 2015

U zubára eekadent som sa informovala nakoľko nemajú zmluvu so žiadnou poisťovňou detí do 18-rokov sa hradí preventívna prehliadka 28eur. To je podľa mňa dosť. Jedna mamička spomínala že najlepšie je zavolať si na zdravotnú poisťovňu a spýtať sa ku ktorému zubárovi patrí dieťatko podľa obvodu takže ja rozhodne zajtra volám

dilino
14. feb 2019

@dolinka prosim ťa veľmi pekne nevieš berie aj postihnute deti surne by sme potrebovali isť s dcérkou

carmenuska
14. feb 2019

Deti vezme Mudr.Tereni v Turanoch a aj postihnute.A je zmluvna,za deti sa neplati nic.Treba skusit zavolat, deliza je stranka

dilino
14. feb 2019

@carmenuska veľmi pekne prosim o kontakt kde to hľadať ona ústa neotvori ma nato aj nejake pristroje mňe primárka na detskom oddeleni v MT povedala že aby sme jej dali čistiť zuby laserom ona už ma trvale nakoľko bude mať 11 rokov teraz v máji

dilino
14. feb 2019

@dilino už mam a zo❤ti

dilino
14. feb 2019

@dilino dakujem

carmenuska
14. feb 2019

@dilino tak to jej potom asi neurobi,jedine v narkoze vas posle.Je to lekarka v Turanoch,najdes na nete,jedna z mala vezme deti.Vedia drzat detom nasilu ,ze si da sestricka ten "kovovy prst" ale neviem ci s takym suhlasis.Mojej tak robila.Potom pochopila,ze to neboli a drzala aj.bez toho.

dilino
15. feb 2019

@carmenuska dakujem veľmi pekne na buduci piatok 22 nás objednala skôr nema voľny termin povedala že maju až v máji ale ked že je postihnuta tak že ju uprednostni a ešte by som chcela vedieť vstupna prehliadka 28 eur a plus dalši vykon ako to je s platbou ja mám peniaze nerozhoduju len ako to vlastne s platbou je dakujem si veľmi zlata ani nevieš ako si mi pomohla ja by som o takej nevedela ale pomohla si mi je jedna zubárka v MT ale volála som jej a postihnute deti ona neošetruje bol ešte lekár zubár vo Vrútkach tiež ošetroval choré deti postihnute ale že zomrel minuleho roku

dilino
30. jan 2020

koľko berie doktorka Téreni za dospeleho ked ide prvý krát podpišem s ňou zmluvu nema niekto skúsenosti mojej malej ked žila vždy nadherne očistila mala krásne teraz by som chcela isť ja bol niekto u nej a koľko si pýtala za jednotlive vyšetrenia cenník že jej vždy niekto vezme s čakarne a ešte popripade koľko vyšli nove zuby

carmenuska
30. jan 2020

@dilino ahoj,ja som ti ju vtedy odporucila pre dcérku Chces tam aj ty chodiť?ona sa presťahovala z Turian do Martina,takže to máte ešte bližšie A cenník neviem presne,ale ako už všade.Biela plomba na veľkú stolicku asi cca 53€ .

dilino
30. jan 2020

@carmenuska no ved áno dcérka 6 januára zomrela tak ja by som chcela k nej chodiť

menoruze
31. aug 2020

@dilino ak mozem, chodila som k nej, a VOBEC dr, tereni neodporucam, po nej mi musel iny zubar prerabat zub, to iste, moj otec skoro prisiel o zub po jej praci a takisto priatelka s 2 detmi - prestahovala sa do Bratislavy a ich zubar sa pytal, kto im robil zuby- musel prerabat, utekaj prec

dilino
31. aug 2020

@menoruze ja k nej nechodim len s dcérkou sme chodili na kontroli kedže bola postihnuta ale ja k nej nechodim.

menoruze
31. aug 2020

@dilino ok, som dost citliva na tieto veci a stve ma utrpenie ludi a ked musia znasat nekvalitu doktorov, preto radsej takto napisem