Hľadám alergológa a imunológa v Bratislave

mimusik88
3. jan 2013

Hladam dobreho alergologa v Bratislave pre svojho syna, pretože máme príznaky na potravinové alergie...

suuzi
4. jan 2013
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

ahoj - ja chodim k dr. bruckmajerovej do ruzinova. ja mam pelove alergie a na pred par rokmi mi robili aj autovakcinu na bakterie, ktore sa mi stale vracali. takze ja som s pristupom spokojna. doktorka aj sestricka su velmi mile, zodpovedia na vsetky otazky - len cakacie doby su dlhe. a nemam skusenosti s liecbou potravin. alergii...

lilitela
4. jan 2013

@mimusik88 ja ti bruckmayerovu ani grillovu neodporucam, prave kvoli ich pristupu. Mam uplne opacne skusenosti. Inak ti neporadim je ich tu relativne malo ja sama som zmenila uz 3x a mam pocit ze sa mi stale postupne prihorsuje. Nemam ale potravinovu ale inu alergiu.

sylvia78
2. feb 2013

@mimusik88 na sposlali najprv na Gastroenterologicke vysetrenie, boli sme u MUDr. Kosnacová na Kramaroch a teda pred pani doktorkou dolu klobuk, velmi zlata, mila a zodpovedala mi bez problemov vsetky otazky a niektore teda asi aj priblble, maly sa jej autickom hral na stole a ona na to len ho nechajtem ja mu to dovolim, karty mi neutecu....len odporucam