Gynekologička Košice

liiiiii
18. aug 2018

Chcem sa opýtať na dobrú gynekologičku v Košiciach. Presťahovali sme sa tu a nikoho tu zatiaľ nepoznám. Ďakujem za odpovede.

pininka
20. aug 2018

Mudr Knop robi spolu aj s doktorkou Jurcovou, su obaja super.

tinka0000
20. aug 2018

Ja chodim ku dr. ROZPRÁVKA na hlavnú ulicu, Alžbetina.
Môžem len odporučiť.

deniska14
20. aug 2018

@liiiiii urcite Mudr.Knop a Mudr.Jurčova su skveli....odporuuučam maju aj stranku internetovu...hod si ich mena do googlu a najde ti ju...

dominika036
20. aug 2018

Jana Mikulova alebo Maria Mikulova

sjiuzn
21. aug 2018

Ahojte 🙂 Aj ja hľadám, tiež som sa sem presťahovala, volala som ku jednej, už neviem meno a povedala mi, že ma nevezme, lebo má plno a lebo nepatrím pod jej obvod, ale tiež som už pozerala toho MUDr. Knopa, Gynekop s.r.o., možno ma vezme, keď je to neštátna ambulancia, aj keď radšej by som išla asi ku žene 🙂 To oni sa tam striedajú, či si môžem vybrať, či pôjdem k MUDr. Knopovi alebo k MUDr. Jurčovej? Ďakujem za odpoveď 🙂

liiiiii
autor
21. aug 2018

Ďakujem dievčatá za odpovede! 🙂

liiiiii
autor
21. aug 2018

@sjiuzn presne toto zaujíma aj mňa, či si viem vybrať. Tiež by som radšej zašla k žene. 🙂

albiva
21. aug 2018

Ja chodím k Stele Muránskej, tiež som spokojná 🙂

liiiiii
autor
22. aug 2018

@pininka
@deniska14
dievčatá, mňa a @sjiuzn zaujíma, či sa dá vybrať medzi doktorom a doktorkou? 🙂

liiiiii
autor
22. aug 2018

@albiva pani doktorka vyzerá veľmi sympaticky. 🙂 je prísna alebo v pohode? 🙂

pininka
23. aug 2018

@sjiuzn doktorka robi prehliadky a on robi iba ultrazvuky. Myslim ze nieje problem sa objednat tak aby tam bola doktorka, za ten cas co tam chodim tam nebola iba raz. Ale ultrazvuk robi iba on, cize aj pri vstupnej prehliadke ho bude robit on, ale je to jeden uzasny clovek,velmi mily a laskavy, vsetko vysvetli. Doktorka je trocha raznejsia, ale tiez mila a vzdy mi so vsetkym pomohla a poradila aj v inych veciach.

alzbetka83
23. aug 2018

@liiiiii MUDr. Dana de Furia na Mesiarskej... Veľmi milá aj sestrička

deniska14
23. aug 2018

@liiiiii je uplne zlata mam ju velmi rada, taka starostiva ale vsetko ma pod palcom a nic nechxe podcenit...😉

deniska14
23. aug 2018

@liiiiii ultrazvuk robi len doktor a doktorka prehliadky, niekedy su spolu na ambulancia a niekedy len doktork a lebo doktorka...obaja su super....pan doktor robi v novej nemocnici obe deti som pri nom rodila a vsetky poradne mi robila pano doktorka na ambulancii

sjiuzn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
albiva
23. aug 2018

@liiiiii veľká pohodacka, taktiež má dobré vybavenie, čo oceňujem hlavne teraz v tehotenstve, že nemusím behať kade tade na utz. Akurát sestrička občas zvykne vstať ľavou nohou, ale to sa dá 🙂

sjiuzn
23. aug 2018

no tak teda neviem, koho si vybrať 🙂

liiiiii
autor
6. sep 2018

@sjiuzn tak ako si sa nakoniec rozhodla? 🙂

eva8
7. sep 2018

@deniska14
@pininka
Ako vyzerá MUDr. Jurčová? nekríva trošku?

janciqa
7. sep 2018

@liiiiii ja chodim k MUDr. Muranskej. Ambulanciu ma pri Zeleznicnej nemocnici. Uplne super je. Nenecha nic na nahodu. Sestricka takisto velmi mila. Hned vedla v dverach robi ultrazvuk MUDr. Dankovcik. Ale robia ho aj 2 dalsie doktorky, takze nie je problem objednat sa k zene. Je tam vsetko pokope. Aj EKG je o poschodie nizsie.

sjiuzn
7. sep 2018

@liiiiii ešte som nebola nikde, tak som sa ešte nerozhodla 😃 v poslednom čase som riešila iné, tak nebol čas 🙂 ale tak pôjdem asi tiež ku tej Muránskej 🙂 ty kam?

pininka
7. sep 2018

@eva8 ano,tak trocha akoby dopadala na jednu nohu

eva8
7. sep 2018

@pininka tak ona je výborná

mum111
7. sep 2018

@sjiuzn uff citala so jej hodnotenia na internete? Jedine ze sa zmenila

mum111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mum111
7. sep 2018

@janciqa ahoj, Dankovcik tam ostal. Lebo na sono objednavaju na Roosweltovu

janciqa
7. sep 2018

@mum111 na roosweltovu? A to uz preco ked dankovcik je hned vedla? Ja som tam bola naposledy v 5/2017 tak neviem co sa pomenilo

sjiuzn
7. sep 2018

@mum111 no veď toto, čítala som a keď tu písali, že je v pohode, tak dúfam, že sa zmenila 🙂 stále neviem kam ísť, lebo na každého je niečo popísané, ale treba to brať s rezervou by som povedala...

pininka
7. sep 2018

@sjiuzn podla mna je ako zimny gris, raz som u nej bola ako tehotna a teda nic moc, absolutne nic mi nepovedala,cely cas ticho a nakoniec ze dobre,to bolo vsetko

mum111
7. sep 2018

@janciqa Dankovcik je na Sonoclinic na Roosweltovej 5, aj podla internetu
Myslela som ci nechodi aj na Masarykovu
Neviem kedy sa to zmenilo, sama som bola prekvapena