Gynekológia BA (SÚRNE)

michacu
12. feb 2019

Ahojte 🙂 chcela som sa spýtať, či nepoznáte nejakú dobrú gynekologičku (nie gynekológa) v BA, ktorá by ma zobrala čím skôr aj keď tu nemám trvalé bydlisko. Potrebujem si dať predpísať tabletky, ale bohužiaľ sa teraz nemám ako dostať domov k tej svojej. Ďakujem za odpovede 🙂

bleblu
12. feb 2019

Sanatorium Koch, ale je to sukromne

h_petra
12. feb 2019

Neviem, či môžeš mať dvoch gynekológov. Ak si študentka, skús tu je zoznam lekárov, ktorí majú v starostlivosti študentov v Bratislave: https://mlyny.uniba.sk/sluzby/lekari/

Ak neštuduješ, tak Ti neviem poradiť. Ja chodím k MUDr. Marekovej na Rovniankovej v Petržalke. Skús sa ozvať prípadne potom tam, možno Ťa aspon nasmerujú.

sweetdreams
12. feb 2019

@michacu funguje elektronický predpis - zavoláš svojej doktorke a ona ti pošle prepise lieky, ktoré si mozes vyzdvihnúť v hociktorej lekárni. Mne tak už dvakrát predpísala lieky hematologicka.

seva22
12. feb 2019

Nova lekarka ta moze zobrat,ale neosetri ta ...da ti ziadanku ktoru zasles svojej starej dokine, aby novej poslala tvoju dokumentaciu a to moze trvat aj mesiac,lebo lekar ma zo zakona povinnost poslat tvoju dokumentacii mesiac od nasledujuceho mesiaca... Cize ak poziadas dnes,stary lekar ma cas az do konca marca...ale casto to byva aj skor,to len v krajnom pripade...ja som menila pocas tehotenstva a asi preto sa moja doktorka snazila poslat to cim skor...trvalo to cca dva tyzdne...aj to chapem...ja ako lekar by som bez prestudovania dokumentacie pacienta len tak lieky.nepredpisala,aj keby mi pacient tvrdil cokolvek

michacu
autor
13. feb 2019

Ďakujem baby, skúsim jej teda napísať o ten elektronický recept 🙂