Existuje zdarma psychiater online?

31. máj 2024

Ahojte existuje nejaký psychiater online pre môjho manžela nie pre mňa..nemáme korunky. Tak preto zdarma.
Okrem ip niečo existuje ?
Manžel začal trpieť agresivitou. Z ničoho nič.
Chcem sa spýtať na niečo. Ďakujem
Existuje ip ale tam sú iba psychológovia

autor
31. máj 2024

Alebok je tu nejaký psychiater budem rada

bublinka1426
31. máj 2024

nic nie je z nicoho nic. niekde je problem. spustac.

rozculena
31. máj 2024

u psychiatra sa neplatí....

bublinka1426
31. máj 2024

@rozculena to je pravda. myslim ze staci vymenny listok od vseobecneho lekara.

rozculena
31. máj 2024

@bublinka1426 netreba,tak ako netreba ku gynekol. a kožnému

lenka188
31. máj 2024

U psychiatra sa nemusi platit a myslim, ze k psychiatrovi netreba ani vymenny listok. Najdite si podla obvodu. A len k tomu dovodu, ak je to naozaj ze nahla otocka spravania, tak by som hladala skor neurologa ako psychiatra.

euka210
31. máj 2024

tak plati sa u psychologov, ktori nemaju zmluvy s poistovnami. Psychiater je dr.ako kazdy iny lekar, staci vymenny listok od obvodnej a ist...on predpisuje lieky.
Psycholog lieci slovom, lieky nedava.

lavender94
31. máj 2024

Psychiater je “zadarmo” presne ako každý iný lekár… stačí sa objednať, nepotrebuješ ani výmenný lístok nič. Najväčší problém je s vyťaženosťou. Napríklad moja dr pracuje na troch pracoviskách, všade po jednom dni, ma 77 rokov a je výborná na ťažké prípady, schizofrénie, závislosti. Ale na depresie a úzkosti a tieto bežnejšie veci vôbec nie je vôbec dobrá a ma postupy ako z prvej polovice 20.storočia, takže je to ťažko.

oblaacik
31. máj 2024

Ved a to by neslo cez poistovnu? Proste normalne ako ked ides napriklad na ocne, neplatis pri navsteve lekara.

koniarova
31. máj 2024

Si si istá, že z ničoho nič? A ako si prišla na to, že psychológ nestačí?

autor
31. máj 2024

@bublinka1426 no on bol vzdy cholerik, teraz presiel po rokoch do agresivity zurivsoti amokov a je nebezpecny si myslim uz, liecit sa nechce, preto skusam psychiatra online, lebo zijeme v zahranici, nie na sk,

simona20201309
31. máj 2024

A manzel s tým súhlasí? Ak sa nechce liečiť tak asi ťažko ho dostaneš aj na online poradenstvo. Donútiť ho môžeš tuším len súdnou cestou.

rozculena
31. máj 2024

to ty si založila tú tému na 15 strán,ako muž zúri a ty stále tomu chceš prísť na kĺb a všetci ti radia,aby si od neho utekala?

koniarova
1. jún 2024

@rozculena no ak je to ona, písať niečo je úplne zbytočné.