Endokrinológ - západné Slovensko

24. dec 2021

Zdravím. Odporučí mi niekto endokrinológa/ endokrinologičku, s ktorým/ ktorou je spokojný? Začala som chodiť na endo, neberiem zatiaľ hormóny, ale nie som spokojná s prístupom, preto chcem skúsiť iného. Pokojne aj ako samoplatca prvý raz, potom sa rozhodnem. Hľadám empatického, ľudského lekára, ktorý mi vysvetlí výsledky, zodpovie otázky, neurazí ma a nebude sa starať do súkromných vecí, do ktorých mu nič nie je. A hlavne bude chcieť vyliečiť človeka, nie iba predpisovať lieky a zvyšovať dávky. Západné Slovensko. Vďaka za tipy.

jazula
24. dec 2021

Veľmi odporúčam MUDr Urbanovú v Procare Centrál Bratislava. Veľmi ľudská, príjemná mladá doktorka a pritom naozaj dôkladná. Tak dôsledne ma neprezrel doteraz asi žiaden lekar, ako ona pri našom prvom stretnutí. A napríklad neuspokojí sa s tým, keď jej človek povie, že mu dajme tomu neopuchaju nohy, ale skontroluje si ich…

benit
24. dec 2021

V ba mudr.ruzinakova.velmi mila, prijemna zienka. Take drobatenko, ale vtzaruje z nej pokoj a dobro.

staronova
24. dec 2021

@benit senzacna PANI doktorka. Ja sa vždy na kontrolu k nej normalka tesim. Chodim k nej uz vela rokov, vzdy je fajn.