Endodoncia pod mikroskopom - západné Slovensko

9. nov 2023

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť nejakú kliniku, s ktorou máte skúsenosti a robí endodonciu pod mikroskopom. (Najlepšie Západné Slovensko)

guudy
9. nov 2023

Dently 🙂

bluecapybara
10. nov 2023

Podolský, Bratislava

kikavadi
10. nov 2023

Nice smile Senica

autor
10. nov 2023

@bluecapybara

@kikavadi
@guudy
Baby a ak ste tam boli s akym zubom to bolo a koľko ste cca platili. Nech viem načo sa pripraviť.

bluecapybara
10. nov 2023

Cennik vykonov najdes tu: https://zubnylekarpodolsky.sk/ + dole je vyjadrenie k cenam. Mne nieco za nezmluvneho zubara uhradila aj poistovna (Dovera). Popravde, lacne to neni, ale stoji mi to za to, ze mi ten lekar zachrani zub a viem, ze pre to urobi vsetko a neodflakne to. Chodim tam uz par rokov a nemenila by som.

katkaba1
10. nov 2023

Smart Dental Clinic v Petržalke

gemerka17
10. nov 2023

Cenovo to bude všade plus mínus rovnako. Rozdiel max 10%. Bude to drahé. Nepíšeš aký zub to je a ako je poškodený, či ho ešte netreba dostaviť. Rátaj od 500 eur vyššie.

V BA na endodonciu sú známy:
Alexejenko - Dently
Podolsky - ten pracuje sám pod sebou
Dr. Novák - dental centrum Nivy

Môj zubár je Alexejenko, robil mi aj endodoncie. Som s nim spokojná. Dr. Podolsky je tiež fajn, taka o dosť mladšia kópia Alexejenka. Čo sa týka výzoru týchto dvoch pracovísk tak si ako v zámku (dently) a podzamku (Podolsky). Cenovo sú rovnaký. Volila by som medzi nimi.

autor
10. nov 2023

@gemerka17 je to horna dvojka. Endodoncia mi bola robena bez mikroskopu a začalo ma to veľmi bolieť po ani nie týždni.

aileen_mt
10. nov 2023

Dental centrum Nivy, dr. Polivka
Konzultacia bola zadarmo a endodoncia hornej sestky 500€, v tom uz bolo zahrnute vsetko anestezia, rtg...

guudy
10. nov 2023

@autorka ja si ceny uz nepamatam veru. Ale ako pise @gemerka, lacne to nebude nikde. Ja mam v Dently sice ineho dr ako @gemerka, ale som rovnako velmi spokojna.

sinnovea1
8. dec 2023

Andel Elite Dental v Hlohovci