Dobrý zubár v Prešove

ferula
30. júl 2020

Dobrý deň, maminky. Idem si k Vám po odporúčanie k dobrému zubárovi. Najlepšie v Prešove. Ďakujem 🤗

lenkamatkova
30. júl 2020

Ja mám v Prešove skvelú zubárku. MUDr. Baníková na Levočskej ulici. Chodím tam už roky a medzitým som sa sťahovala do KE a napriek tomu stále chodím k nej.

jaass
30. júl 2020

@ferula za mňa doktor Mlynár. Klobúk dole pred jeho šikovnosťou!!! Chodia k nemu moji rodičia, nevedia si vynachváliť. Veľmi rýchlo pracuje + kvalitne. Určite skús jeho 🙂

ferula
autor
30. júl 2020

@lenkamatkova ďakujem, skúsim obvolať 🙂

ferula
autor
30. júl 2020

@jaass ďakujem , skúsim obvolať 🙂

kvietok173
30. júl 2020

Ja odporucam doktora Sucu. Je perfektny a terminovo rychlo prisposobitelny !!!

ferula
autor
31. júl 2020

@kvietok173 ďakujem za odporúčanie 🙂

nadzieja
20. mar 2021

@kvietok173 a cenovo aký je?

kvietok173
20. mar 2021

@nadzieja neviem porovnat v dnesnej dobe lebo ceny sa menili a menia neustale. Ale tak ti poviem chodila som k jednej milej zlatej a vtedy lacnejsej oproti nemu ale mi zle poopravovala zuby a tak tie peniaze v podstate isli do vzdiuchu lebo potom mi to vsetko opravoval on. Takze v tomto smere som za radsej drahsie a poriadne. Ale ako hovorim netusim ake su ceny inde.

nadzieja
20. mar 2021

@kvietok173 ďakujem, mam ten istý problém, musím zuby prerobiť lebo zle mi to urobil môj....

kvietok173
20. mar 2021

@nadzieja ok tak vtedy nie je na mieste pozerat na peniaze lebo vidis ja som mala ten isty problem a prave preto nelutujem dat peniaze ale zas ako hovorim neviem porovnat lebo je to individualne ale ako zubara odporucam je top

kkvetinka80
29. júl 2021

@kvietok173 a ku komu ste chodili predtym, ak smiem vediet? Kludne aj do SS

marselita10
21. aug 2023

@kvietok173 dobry den. kolko cca platite za opravu jedneho zuba- vymena blomby napr. u toho dr.??

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz