Dobrý zubár Košice

lilly2606
11. nov 2018

Ahojte žienky, keďže ste mi minule s mojou témou tak dobre poradili, skúsim opýtať ešte radu.. Mam s dcérkou zubarku, ktorá je strašne drahá a dcérke od mala vrtala mliečne zuby a dávala jej farebné blomby, čo nás dosť vyšlo, aj ja platím dosť veľa a keďže čakám ďalšie dieťa, chcela by som zmeniť zubára, u ktorého pri návšteve nenechám toľko peňazí, samozrejme, viem, že zuby sú drahé, ale podľa mňa ona ma prehnane ceny.. Ale keďže dcéra má strach zo zubárov, aby mal aj citlivý prístup.. Sme z KVP ale kľudne môže aj inde, ak máte dobre skúsenosti, prosím poraďte, ďakujem veľmi pekne

tosomja
11. nov 2018

@lilly2606 tak podla mna si platíte aj za "citlivý" pristup. Viem podla seba... Obrovsky strach zo zubárov, som z trebišova, tu to nie je velmi drahe, ale pristup mesiar to slabe slovo. Volila som Demident, ale palky riadne. Pristup vsak 1000 bodov.

tosomja
11. nov 2018

@lilly2606 este mozem odporučiť p. Urdovú, je oproti Galerke. Ale neviem, ci berie novych pacientov.

bela30
18. feb 2021

@lilly2606 Milan Kováč Apdent-Garbiarska 4, Košice sídli v Domove dôchodcov a je lacný a veľmi príjemný