Dobrý pediater v Petržalke, ktorý akceptuje neočkovanie

sona909
1. mar 2014

Viete poradiť dobrého pediatra, najlepšie v Petržalke, ktorý bez problémov akceptuje moje rozhodnutie, že som nedala zaočkovať svoje dieťa (povinne očkovania)?
Ideálne by bolo, keby bol aj homeopat. Momentálne mame pediatričku, ktorá pri každej príležitosti naráža či už priamo alebo nepriamo na to, že moje dieťa nie je očkované a malo by byť, jednoducho v tom stále vidí problém a už má to nebaví stále sa s ňou naťahovať. Vďaka.

janinah
1. mar 2014

vieš o tom,že ak sa tu napíše nejaké meno,tak Dr. z toho môže mať problém?očkovania sú povinné nie pre parádu a Dr. to má rešpektovať,aj keď si súkromne myslí hocičo

sona909
autor
1. mar 2014

OK tak ak bude niekto ochotny mi to napisat na mail tak poprosim: sona.mikova9@gmail.com
Dakujem

awalancha3
1. mar 2014

.....no............od istej doby su ockovania na paradu (a dobry zivor farmakofiriem)................., ale je pravda, ako bolo napisane, ze lekar, hoci ma svedomie, musi respektovat zakon.................Rodic, by mal tiez, ale nemusi- zaplati pokutu a vybavene.....Obavam sa, ze pride doba, kedy bude ockovanie vykonavane aj za pomoci donucovacej moci statu..a to nie len donucovanie nepriame, ale aj priame fyzicke donutenie ockovania......Takze lekara, ktory by ti schvaloval neockovanie nenajdes, ale takeho, co sa cez to prenesie snad ano..............

luccyliu
1. mar 2014

Kazdy pediater ta pri odmietnuti ockovania musi nahlasit na urad... aj vdaka vam sa znova rozsiruju choroby ktore tu uz neboli... mali by ste sa zamysliet

awalancha3
1. mar 2014

@luccyliu ...tak, tak..............veru, treba sa zamysliet a prosim ta, urob to aj ty.............najlepsie po nejakom serioznejsom oboznameni sa s nasledkami ockovania (novodobeho- nie za stareho dobreho sociku, nakolko sa zlozenie vakcin zmenilo podstatnym sposobom).

stormie
1. mar 2014

a dalsia tema ocko vs. neocko .... 🙂

cavtatka
15. okt 2014

Milé mamicky,prosím Vás o radu alebo rovno kontakt na pediatra/pediatricku v Bratislave alebo okolí ktory akceptuje neockovanie.Budem vdacná za odpovede a rady na moju emailovu adresu anitaseidl@post.sk
Vopred dakujem za pomoc.

lujzita2
6. nov 2019

Ahojte, ide o staršiu tému, ale poprosím o pomoc, tiež hľadám pediatra v Bratislave, ktorý bude ochotný akceptovať výhrady voči očkovaniu. Dieťatko sa má narodiť v januári. Doktorka, ku ktorej patríme podľa obvodu a teoreticky nás nemôže odmietnuť prevziať do starostlivosti nám na rovinu povedala, že ak máme výhrady voči očkovaniu, tak si máme hľadať inú pediatričku. Kľudne pošlite súkromnú správu. Ďakujem za pomoc.