Dobrý logoped Bratislava

dominika2000
11. aug 2018

Ahojte hľadám dobrého logopeda v Bratislave pre 4,5 ročného syna s narušenou komunikačnou činnostou ktorý by pracoval s dieťaťom raz do týždňa,aj za platbu, ďakujem

tecko28
11. aug 2018

@dominika2000 Daniela Hudecova v Dubravke, Zdravotné stredisko, Saratovská 24 (oproti OC Saratov)

dominika2000
autor
11. aug 2018

@tecko28 ďakujem a ste spokojný

nellita
11. aug 2018

@dominika2000 stenclovs-kramare SZU alebo holcikova,poliklinika antolska

3009
12. aug 2018

@dominika2000 na Záporožskej v Petržalke logopédka MUDr. Sečanská.

tecko28
12. aug 2018

@dominika2000 my sme z NR, pani Danka chodila priamo k nam domov ako dobrovolnicka cez jeden nadacny projekt. Neviem si ju vynachvalit. Nema zmluvy s poistovnami, je na priamu platbu, ale ak by som bola z Ba chodila by som k nej dalej

sandri
12. aug 2018

@dominika2000 tiez chodime k pani Hudecovej a max spokojnost. Chodime od septembra, maly nevedel K, G, C, Č, Š, Ž, R. Teraz, takmer po roku nam zostalo len R. Chodili sme aj k statnej logopedicke, takze viem porovnat a pani Hudecova je ovela lepsia.

nellita
12. aug 2018

@sandri hudecova je iba logoped na problemove pismenka nie klinicky logoped,ktory sa venuje detom s narušenou kom.schopnosťou,my sme vystriedali 3-kym sme nasli klinického logopeda. Autor pise ze ze dieta ma tuto narus.komu.schopnosť,preto jej odporúčam Stenclovu nam velmi pomohla alebo Antolsku,bezny logoped nepomoze

tecko28
12. aug 2018

@nellita Hudecova je klinicky logoped a venuje sa dokonca detom s poruchou sluchu, dokonca tiez dlhe roky pracovala s detmi s narusenou komunikacnou schopnostou na Antolskej. https://www.zzz.sk/zariadenie/21093-logos-ambul...

evakalna
12. aug 2018

Vysokošpecializovaný odborný ústav pre deti s poruchami reči a učenia na Tehelnej v BA.

nellita
12. aug 2018

@evakalna tam sa necaka aj polroka/rok?

evakalna
12. aug 2018

Pozri si web stránku, zavolaj im alebo napíš email. Povedz, že máš výmenný lístok od Dr. xy a žiadaš vstupné vyšetrenie na september.