Dobrý detský zubár v Topoľčanoch

veronika1202
20. jan 2014

Ahojte mamicky! Prosim o radu. Chcem ist so synom na prvu prehliadku k zubarovi, a neviem sa rozhodnut, ku komu.. Poradite mi dobreho zubara v Topolcanoch? Pripadne aj vase skusenosti, budem vam vdacna 🙂 Maly ma problemy zo zubkami, preto sa mi tazko rozhoduje.. Dakujeem 🙂

xxxxxnnnnn
20. jan 2014

MUDr. Martin Čaradský

veronika1202
autor
20. jan 2014

Dakujem, a mas aj nejake skusenosti? Pocula som uz aj nazor, ze mliecne zuby sa neblombuju, co sa mi zda blbost.. Tento to tak nerobi?? Dakujem

sakura77
20. jan 2014

@veronika1202 ak ti nevadi priama platba,tak tato pani zubarka je uplne skvela🙂
http://www.topolcanyzubar.sk/
super pristup🙂

anw
20. jan 2014

Dr.Bandurova....jedine

sakura77
20. jan 2014

coby nie,ked treba,tak aj mliecne..zalezi aky je kaz...

veronika1202
autor
20. jan 2014

Dakujem, baby, pokukam, premyslim 🙂

ka.
19. feb 2014

tiez doporucujem MUDr. Bandurovu, je skvela, presne zubar pre deti!

silvinka01
10. okt 2015

@ka. Pekny den. Chcem sa spytat na tuto zubarku neviete ci este berie deticky alebo je to tam uz plne nie je draha dakujem

ka.
13. okt 2015

@silvinka01 Dobry vecer prajem. Neviem vam povedat. Skuste si zavolat alebo tam rovno osobne ist - amb. ma kusok od vlakovej stanice.

lentilka46
24. okt 2015

Ahojte, aký cenník má Dr. Čaradský? a ako ste spokojné s jeho prácou? ďakujem pekne!! 🙂

badi
12. jan 2016

@sakura77 u nej som bola so synom 6r.a v zivote by som tam nesla vrtala mu zubok ten plakal od bolesti zavrtala mu tak ze mu tiekla krv a ona jeblina len vrta a vrta na druhy zubok som jej povedala len ze nech to necha tak zaplatila som a bra K a som sa kade lahsie Nikdy viac