Dobrý detský zubár. Ku komu ísť v Nitre?

luciaalex
9. sep 2010

Viete niekto o dobrom zubarovi pre deticky? najlepsie klinika Klokočina alebo zubná klinika Párovce?
ďakujem za odporúčania

zuzanakarolinka
9. sep 2010

aj ja hľadám zubára, mne by vyhovovala Chrenová

mucinka15
9. sep 2010

ja takisto... jedinú čo poznám na Párovciach je Hadzimová,ale či je dobrá neviem... tiež by mi vyhovovala najlepšie Klokočina...

megi93
10. sep 2010

Ja som dostala typ na p. doktorku Mládekovú na chrenovej. Vraj je nejaká mladá a dobrá,veľmi milá k deťom. Chystáme sa tam s dcérkou, tak uvidíme 🙂

bzuzka
18. sep 2010

my sme mali v skolke mydlikovu zubkovu, ale co pocuvam, ze sa dost pokazila a je nervozna a tiez zvazujem prestup

suezana
20. sep 2010

Nám kamarátka odporučila Holecovú - dolnočermánska - majú aj stránku na internete. Chodí k nej s 5 ročnou dcérkou, ktorá zažila traumu pri trhaní zúbka s hnisavým vačkom a odmietala zubárov. Táto pani doktorka, že úplne super, prvé 2 návštevy, že jej ani nič nerobila, len sa rozprávali a skúšali kreslo, čistenie zúbkov a tak. Ale je to súkromníčka.

molka
21. sep 2010

Holecová je úplne super zubárka, má fantastický prístup k ľuďom, určite ju odporúčam všetkými desiatimi.
Je pravda, že je súkromná, takže si tam človek platí všetko. A nie som si istá, či vôbec berie ďalších pacientov.

lukinkowa
21. sep 2010

Ja som chodila k Hadzimovej a som s ňou veľmi spokojná, preto tam beriem aj malého. Inak..má veľa certifikátov 😉

susanerose
17. nov 2012

Ahojte, máte skúsenosti s dobrou detskou zubárkou v Nitre? Tieto, čo sú tu hore uvedené, ešte ordinujú?

hostt
27. júl 2015

Doporučujem mladú zubárku Fintorovú na poliklinike v Nitre chrenová. tel.č. 0944725044 som vysoko spokojná, ani som necítila že som u zubára aj prijateľné ceny 😉

lucy1311
8. jan 2016

Mydlikova dodzubala zuby uz dnes dospelemu bratovi ... cista katastrofa. tiez budeme hladat ...

zojula
9. aug 2016

poraďte...

maja2517
9. aug 2016

Ja odporúčam p. Doktorku Kozlovú je v polyklinike na klokočine a je veľmi zlatá a fakt šikovná.

rencia
8. jún 2017

ahojte, surne hladam dobrého detského zubara, ktory ma dobry pristup k malym detom, najlepsie na parovciach ... viete prosim poradit niekoho? dakujem

mishka9999
14. jún 2018

@megi93 ahoj bola si u tej mladekovej
Dakujem

ma12345
19. nov 2018

@maja2517 kozlova stale fajn?

ma12345
19. nov 2018

@rencia Nasli ste?

zojula
19. nov 2018

my chodíme Kozlovej a stále fajn.
@ma12345

maja2517
21. nov 2018

@ma12345 ano stále odporúčam 🙂

katarina1211
14. aug 2020

Ahojte, chcem Vas iba upozornit na Dzaficovu, my sme s nou mali prisernu skusenost. Absolutne ju neodporucam ani v obrozeni zivota nevie sa spravat ani k detom ani rodicom a ani k svojmu personalu. Nevie riesit vzniknute situacie, musi zistovat u kolegov a pocas zakroku si zmysli ze pracu nedokonci. Absolutne neodporucam tento zazitok, zoparkrat som ten jej debilny vyraz ksichu vydrzala (akoze mater ty co sa vypytujes) ale stacilo, za tie prachy co pytaju je to trosku moc....

ajdika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
4dam
8. feb 2024

s dievčatami chodíme k do MKlinik v Mlyniarciach. Je tam tusim dr. Stanko ale boli sme aj vo vedlajsej ambulancii u Mudr. Arpasovej. S detmi to veru vedia 🙂)

lamonila
11. mar 2024

Prosím vás počuli ste už o MUDr. Izakovicovej? Neviete aká je? Aký má prístup?

lissiak
29. máj 2024

@4dam dobry den, osetruju tam aj mliecne zubky, robia detom aj endodonciu? a pouzivaju aj premedikaciu prosim vas? ako stare deticky mate? dakujem 🙂

zuzincek
24. júl 2024

@lamonila ja ju môžem len a len odporučiť. Ľudský a trpezlivý prístup k deťom. Skvelá za mňa.