Dobrý andrológ - neplodnosť

katka71
12. aug 2022

Ahojte, chcela by som touto cestou získať kontakt na nejakého dobrého andrológa. Nezáleží kde na Slovensku. Ak je to možné aj s osobnou skúsenosťou. Manžel má diagnózu Oligoasthenoterazoospermia a andrológ, ktorý ho vyšetroval (Mudr. Blaško - Žilina) mu urobil iba základné vyšetrenie, potom kontrolu, kde vlastne od stola prehlásil verdikt IVF a hotovo. Chcem nájsť niekoho, kto má záujem manželov problém viac rozobrať a povenovať sa možno nejakej liečbe. Ďakujem za tipy

maxxim
12. aug 2022

@katka71 ahoj
Skúste navstivit urologiu v Tn ( Roman Sokol)

palicka
12. aug 2022

@katka71 v Ke Mudr. Hrivnak. Poteším Ta. My sme prirodzene s touto diagnózou počali 2x

24natalia11
12. aug 2022

@katka71 My sme boli s mužom minuly tyzden u už spominaneho mudr. Sokola v Trenčine a maximalna spokojnost 👍👍 velky odbornik

katka71
autor
14. aug 2022

@24natalia11 ďakuje pekne, skúsim mu zatelefonovať v pondelok a popýtať sa aké vyšetrenia robí.

katka71
autor
14. aug 2022

@palicka ďakujem veľmi pekne ❤️ muž má 0% morfologicky dobrých spermií...ma teda 100% deformáciu alebo patológie. Čo je masaker. Akurát sa mu za posledný rok horšia aj iné hodnoty ako celkový počet a aj pohyblivosť. To už je mi divné a rada by som aby ho niekto naozaj dôkladne vyšetril. Vyskúšam sa dr. ozvať a pozisťovat aké robí vyšetrenia a uvidíme čo vyberieme. Vďaka

palicka
14. aug 2022

@katka71 v ke istý čas mala vynikajúce meno aj tkaniviva banka. Neviem, ako fungujú teraz, ale n vyšetrenia tu jazdí pary z Ba aj zahraničia.

katka71
autor
16. aug 2022

@palicka ďakujem veľmi pekne. Volala som do tkanivovej banky a už sme sa aj dohodli na ďalšom postupe. Už len z prístupu som veľmi milo prekvapená. Ďakujem ešte raz za tip.

palicka
16. aug 2022

@katka71 tak Vám urobia milión vyšetrení. A cez poisťovňu

katka71
autor
16. aug 2022

@palicka to je na Tom celom iba bonus ťa poisťovňa. Halvrn aby sme neico zistili. Už počas telefonátu pani DR. viackrat spochybnila vyšetrenia a ich nedostatočnosť. Teda myslím tie ktoré mal manžel u jeho andrológa a urológa. Tak sa na to teším.

palicka
17. aug 2022

@katka71 drzim palce