Detský zubár v Poprade

jarka1921
1. feb 2016

Hľadám detského zubara alebo najlepšie zubarku v poprade nakoľko tu nepoznam az tak zubarov

tribalmite0
1. feb 2016

My chodíme s dcérkou k pani doktorke Lajošovej, ambulanciu má na juhu 3 v budove jarnej zš.

jarka1921
autor
1. feb 2016

A aky ma prístup k detom a aka je

tribalmite0
2. feb 2016

Mala som na ňu kadejaké ohlasy typu "jedna baba povedala" ale prístup k deťom má dobrý. Dokonca nás vzala aj o hodinku skôr ako sme boli objednané.

patricia_xxx
2. feb 2016

Naša zubárka si mala k 1.1. presťahovať ambulanciu do PP. A je fakt najlepšia na svete. MUDr. Hanušinová. Nepoznám lekára, čo má lepší prístup k deťom ako ona.

jarka1921
autor
2. feb 2016

patricia_xxx a neviete ci je uz aj v poprade,jedna sa o moju prvu navstevu zubara s dcerkou hoci ma uz 4 roky chcem preto zubara ktorý ma fakt dobrý pristup k detom

jarka1921
autor
2. feb 2016

tribalmite0 byvam v centre mesta pre mna by to bolo dost aby som isla až tam k zubarke ale ďakujem

alenka7777
2. feb 2016

@jarka1921 ja som dcerku nahlasila k mojmu,mudr.richard vorobel na zahradnickej ulici.super doktor

jarka1921
autor
2. feb 2016

@alenka7777 viem ze je aj taka možnosť moja zubarka ju chcela vziat az ked bude mat 3 roky potom sme sa stahovali do pp aj by som ju vzala k zubarovi ale chlapov nemusí to by bolo asi tazko otvorit usta ked by sa jej prihovoril

jarka1921
autor
2. feb 2016

@patricia_xxx a neviete ci je uz v pp prestahovana a kde

patricia_xxx
2. feb 2016

@jarka1921 už by mala ordinovať, ale netuším kde

jarka1921
autor
2. feb 2016

@patricia_xxx hmm nevadi snad sa mi ju podari najst

jarka1921
autor
2. feb 2016

@patricia_xxx a neviete mi povedat cele meno nebola ona vo svite

patricia_xxx
2. feb 2016

@jarka1921 Viktoria Hanušinova sa volá. Bola v Sabinove.

alenka7777
2. feb 2016

@jarka1921 aj moja sa boji chlapov,ale tohto si deti oblubia hned.maju obrovske akvarko v cakarni,dostala zubne pasty,hracku,prsten ako darceky,zubar jej aj zanotil nejaku rymovacku

alenka7777
2. feb 2016

@jarka1921 inak ja som tiez najprv hladala zenu dlho,ale ziadnu s dobrymi referenciami som v pp nenasla

jarka1921
autor
3. feb 2016

@alenka7777 tento zubar sa nachadza v budove kde je aj kardiologia

janulka_petkulko
3. feb 2016

odporúčam MUDr. Filipovú, má ambulanciu v nemocnici na 2. poschodí, Dentafil, skvelá zubárka, aj s deťmi to vie, nakoľko ošetruje aj svoje 🙂

jarka1921
autor
3. feb 2016

@janulka_petkulko tu poznam dcerka chodi s jej dcerkou do skolky

alenka7777
3. feb 2016

@jarka1921 nie, on je na zahradnickej ulici ako ides od kruhoveho smerom na novy juh. ta cast, kde su domy, tak v jednej budove je par lekarov

zunka1
14. mar 2016

MUDr. Hanušinová Viktória má ambulanciu na sídlisku Západ v LIMBE. Vchod je od Komenského školy. A ošetruje nie len deti, ale aj dospelých a je perfektná. Rodičia a deti majú mať rovnakého stomatológa, aby rodičia vedeli svoje deti učiť, umývať si zuby rovnakým spôsobom ako oni.

aicha15
16. júl 2018

@janulka_petkulko neviete ci berie aj novych pacientov? Moja zubarka berie od 10rokov. Oslovila som Bochnarovu a Hanusinovu ale neberu

janulka_petkulko
17. júl 2018

@aicha15 netuším, teraz je na materskej...má tam na zastupovanie niekoho, treba sa opýtať

petracor
17. júl 2019

Prosím vás, neviete niekto ci MUDr. Hanusinova robí tento týždeň, prosím, súrne

quellka
2. feb 2021

@patricia_xxx je mi luto..ale my nemame dobre skusenosti...

patricia_xxx
2. feb 2021

@quellka to ma mrzí. Čo sa stalo?

nika332
30. sep 2022

Ani ja nemám dobrú skúsenosť s Hanusinovou...prvá návšteva keď bol syn so svokrou bola dobrá mala asi rešpekt pred svokrou..ale čo vyvádzala keď som bola ja so synom to bolo hrozné v živote by som tam už nešla...malého ťahala za ucho, že keď neprestane bude ho to bolieť ešte viac...dávala mu rajský plyn bez môjho dovolenia ..mala blbé reči na neho malý sa nestihal ani nadýchnuť rvala mu tie kliešte do úst pomaly mu zuby povylamovala no vo to hrozné...ja ako dospelá osoba som mala týždne čo robiť aby som spracovala tento zážitok bolo mi hrozne za neho...od vtedy ma neskutočny strach u zubárky... chodíme teraz radšej do Košíc a ten prístup sa nedá ani zďaleka porovnať....k nej už v živote