Detský zubár v Ilave, Dubnici a v Trenčíne

zdenik94
4. jún 2014

Dobrý deň,
pozná niekto dobrého detského zubára alebo zubárku v tejto oblasti, čo ešte berie pacientov.
Ďakujem.

vamajka
4. jún 2014

Ahoj ja som z Dubnice a my chodime do Puchova Mudr.Krasna a uplne super no ci berie netusim

mrva
6. jún 2014

My tiež chodíme do Púchova k dr. Dominikovi Cígerovi. Dcéra mala paniku zo zubárov po hrozných skúsenostiach, kedy sa jej snažili vytrhnúť nerv bez umrtvenia (podotýkam, že má 6 rokov a aj sa to stalo v 6. rokoch). Teraz pekne otvorí ústa a žiadna panika nehrozí. Zúbky už má zdravé a nervy ani nebolo treba trhať. Niet nad to naraziť na blbého zubára a spôsobiť dieťaťu traumu do konca života... Za lekárom som ochotná cestovať ďaleko, len aby pomohol a nespôsobil ešte viac zla ako osohu.

zdenik94
autor
6. jún 2014

Ďakujem vám za rady. Momentálne je problém nájsť dobrého zubára, ktorý ešte berie. Tí, čo sa mi aj pozdávali, alebo mi ich odporúčili známi, tak bohužiaľ neberú nových.

maryzabeth
8. júl 2015

@mrva Dobry den. Prosim Vas, chcela by som sa opytat, ked chodite k Dominikovi Cigerovi, ci je sukromny zubar. Lebo sme k nemu objednany prvy krat a chcem k nemu prihlasit dcerku, ale teraz kukam ze jeho ambulancia je asi sukromna, a neviem ci sa tam vela plati teda... a tiez som nasla ze ma zmluvnu poistovnu vseobecnu a my mame doveru, tak neviem ci to je problem. Dakujem za odpoved 🙂

mrva
9. júl 2015

Dobry den. Dr. Ciger. Je zmluvny s Doverou. Takze sa neplati,resp.plati wko vsade inde ;) nic zdrvujuce.

maryzabeth
10. júl 2015

@mrva aha tak dakujem, to som nevedela ze ma zazmluvnenu aj Doveru 🙂. takze pristup k detom ma super? viem ze je mlady ten pan zubar, tak snad ale dobre spravi zubky 🙂

maryzabeth
1. dec 2015

Tak len napisem, ze sme uz boli u Mddr. Cigera a zahlasila som tam dcerku a prehlasila aj seba od stareho zubara. Super pristup k detom, mala bez problemov ukazala zubky, otvorila usta 🙂 este aj dostala nalepky a plysaka, takze sa tam bude vracat asi rada :D Som velmi spokojna a stastna, ze som nasla konecne zubara, ktoreho sa nebojim ani ja a uz vobec nie moja dcera 🙂