Detský zubár v Bratislave

limenka
15. mar 2015

Ahojte viem ze sa tu toho vela popisalo ale potrebovala by som co najcerstvejsie info o nejakom detskom zubarovi nakolko syn ma vsetky zubky a bolo by fajn nech sa mu na to pozrie. Lokalita BA a aj nejaka ta osobna skusenost. Dakujem za vsetky informacie ..........

evitka83
15. mar 2015

family dental care v centre. zlata pani doktorka chudobova 🙂

limenka
autor
16. mar 2015

@evitka83
Ahoj tato pani doktorka sa aj plati u nej alebo ako to chodi procar lebo nic som ani od znamich nepocula

sardinka333
16. mar 2015

My chodíme do Evident, zubná prax v Ružinove na Jadrovej. Bežní zubári nás nikde nechceli zobrať, že deti neberú a nechceli sme ísť ,,školskej,, bez rentgenu. Syn má kazivé zuby a nechceli sme to odflaknuť. Sme tam velmi spokojní. Príjemná pani doktorka, ukáže, povie. Je tam dobrý prístup k deťom, aj ked netrvám aby sa mojim deťom strkali do zadku, ale maju s nimi trpezlivosť. Pri zákroku syn pozeral rozprávky, maju to tam tak vybavené, že može pozerať a ona zatial vrta. Vraj raz aj zaspal 🙂 a on je inak háklivý! Ak by bolo dieťatko velmi nespolupracujuce tak je možnosť aj uspať a urobiť viac zubov jedným vrzom. To sme ale nepotrebovali. Ale nebudem klamať, že si za to človek aj zaplatí a nie málo, kedže je to sukromné.

evitka83
16. mar 2015

@limenka asi ano, to nie je statna zubarka, ale co viem, tak k nej posielaju deti, ktore nie su osetritelne niekde inde kvoli strachu zo zubara. Pozri si stranku na nete, alebo na fb. Tiez maju rajsky plyn pre deti a kukaju tam telku pri osetreni 🙂

eliska22
25. mar 2015

@limenka my tiež chodíme do family dental care, MDDr. Kolárikovi som veľmi
spokojná, aj obom mojim deťom už vŕtal zuby a úplne v pohode bez sĺz.
Mladšia dcéra sa dokonca teší, keĎ tam ideme 🙂