Detský psychológ v Bratislave

maminka1983
25. okt 2016

Ahojte nemate osobnu skusenost s detskym psychologom v Ba. Syn ma 3r a potrebovala by som prekonzultovat jeho stav. Alebo centrum. Potrebujeme zvladnut jednu jeho velmi zlu vlasnost a bojujeme s nou cely cas. Dakujem za info. Alebo niekto kto spravy testy ci je ok. Kazde info potesi 🙂

zuzkalen
25. okt 2016

AHoj =) mala som podobný problém a pochodila som rôzne centrá a psychologičky a bohužial nepomáhalo nic, všetko boli len chvíľkové výsledky. Nakoniec mi jedna kamarátka odporucila jedno centrum vola sa Gaia Natura, robia s detmi a rodicmi po celom Slovensku. Bud je moznost prist osobne alebo cez Skype a mozem potvrdit ze po absolvovanom treningu (maju system treningov pre maminy s detmi) sa problem u nas vyriesil na trvalo a mne to pomohlo natolko ze mu rozumiem omnoho viac a dokazem zvladat uz cokolvek pride 🙂 Kludne mozem posunut kontakt na asistentku Katku 0907086269 alebo su aj na fb staci im napisat =) https://www.facebook.com/gaianatura.sk/?fref=ts

maminka1983
autor
25. okt 2016

@zuzkalen
Toto som potrebovala niekto kto hned ma pochopil 🤗

zuzkalen
26. okt 2016

Ano presne viem o com hovoris a zistila som ze takých nas je naozaj viac a ja som rada, ze aspon takto mozem pomoct, lebo tiez som si vtedy nevedela rady 🙂