Detský očný lekár v Petržalke

lusmel
17. nov 2013

viem ze su tu temy ale su uz starsie a rada by som aktualne info .... niaky dobry detsky ocny lekar - okrem MUDr. Sillerovej zo Strečnianskej ? nechodite nahodou niekto na Fedinovu k MUDr. Skodovej alebo Rovniankova - MUDr. Klampárová ? neviem ci su tiez aj detske .... za odpovede budem velmi vdacna

jaaty
18. nov 2013

AHoj, boli sme s Hankou na vyšetrení 1x na Rovniankovej ulici- meno Dr. neviem. Bolo to niekedy v máji tohto roka. Hanka sa sťažovala, že niektoré veci zle vidí, resp. že vidí čosi iné, než tam ozaj je. Bol s ňou manžel, lekárka Hanku kompletne vyšetrila, rozkvapkala oči a vraj bola veľmi milá. ...a to teda Hanka lekárov veru nemusí 🙂
Viac sme tam neboli, záver bol totiž, že Hanka má očká úplne OK a má len príliš bujnú fantáziu.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
18. nov 2013

@lusmel my chodime na rovniankovu.Chvalabohu len na preventivky.dr je mila a ma dobry pristup.

luliu
18. nov 2013

@lusmel Boli sme na Rovniankovej u Mudr. Klamparovej - je pre deti a nemám sa na co stazovat, vsetko OK

janka2501
18. nov 2013

@lusmel
ahoj aj my chodime ku Mudr. Klamparovej, mala si ju nevie vynachvalit...ma velmi dobry pristup k detom 🙂

lusmel
autor
18. nov 2013

cize by sa dalo teda k nej , videla som na nu odporucania len som si nebola ista ci vysetruje aj deticky ... mna moja lekarka poslala k Sillerovej ale nebola som s nou spokojna mala dost drasticky pristup ako k rodicom tak aj k detom tak som chcela skusit niaku inu .... takze skusim teda MUDr Klamparovu, dakujem pekne vsetkym 🙂 a este neviete ci su tam velmi dlhe cakacie doby ? 🙂

epana31
6. feb 2014

Trosku neskor pridavam prispevok az teraz som si vsimla 😉 tak ja osobne neodporucam v ziadnom pripade Mudr. Klampárovu nás osobne diagnostikovala uplne na..... a mohlo to dopadnut naozaj katastrofalne chodili sme ku nej a velmi sme sa tesili aka je prijemna a zdalo sa nam aj ze odbornicka az na to ze casom mi neslo do hlavy ze stale nam zvysuje dioptrie u nej posledne boli -5 a napriek tomu niekedy maly videl aj bez nich tak som isla sukromne do Pro Caru kde ostali sokovany a ani peniaze neprijali hned nas sikovali na Kramare ze tam maju najviac pristrojov na vysetrenie detskeho zraku ze to co ma maly je velmi vazne nechapala som co sa deje az navsteva na Kramaroch mi vsetko ozrejmila maly ma neukotvene sosovky a kedykolvek mohol pri prudsom pohybe dojst o zrak a dioptrie neboli minus ale potreboval -11 a to je trosku rozdiel to ze videl sem tam aj bez nich je normalne lebo sosovky sa nakolko su neukotvene pohybuju a mozu sa niekedy dat na svoje miesto aj ked len na chvilu 😢 este stastie ze to tak je lebo by som nadalej chodila k nej az kym by sa nieco nestalo a bolo mi povedane ze je zvlastne ze si to pani doktorka nevsimla lebo to je maximalne viditelne a kazdy ociar zvlast taketo pripady sleduje tak ja sa teraz vyhybam stredisku na Rovniankovej lebo asi by som sa neudrzala a pani doktorka by dopadla velmi zle takze baby zvazte radsej ineho lekara aj ked musim uznat prijemna bola ale to nestaci ide o to aky je odbornik

demo
6. feb 2014

@epana31 vystriham pred mudr. Rakšányiovou zo Šustekovej.

epana31
7. feb 2014

Ja osobne mam velmi dobru sku
senost s mudr.Kostolnou na Kramaroch a vlastne tam su vsetci ociari velmi dobry a tam je vacsia istota na spravne diagnostikovanie. 🙂

bimba01
14. feb 2017

Klamparovu neodporucam. Pristup k detom velmi tvrdy. O respektujucom pristupe ani chyru. Stara skola.

alzbetkacicka
5. aug 2020

@lusmel dobry neviete mi poradit,hladam pre syna 6mesacneho ocnu a ani silerova ani skodova nas nevezmu,skusam volat klamparovej uz tyzden a nedvihaju mi,neviete mi poradiť?kam ste sli nakoniec vy

alzbetkacicka
5. aug 2020

@janka2501 dobry ,ja hladam momentalne pre syna 6 mesacneho ocnu a neviem sa dovolat pani klamparovej,neviete ci nema ine cislo alebo mail

janka2501
5. aug 2020

@alzbetkacicka skor si myslim, ci nemaju dovolenku...

alzbetkacicka
5. aug 2020

@janka2501
@janka2501 aha to ma nenapadlo