Detský očný lekár v Bratislave, ktorý ošetrí ihneď

stocik
20. jan 2016

Dobrý den, potrebujem súrne očného lekára v Ba, moze byt aj súkromný. Malému 2 ročnému synovi sa zhoršuje zrak a nechceme to podceniť. Väčšina oslovených lekárov ma voľný termín az o 3 mesiace. Nepoznáte niekoho, kto by nas vzal co najskôr a je odborník?
Ďakujem

mamina456
20. jan 2016

ahoj, tak to som zvedavá aj ja... dnes som obvolala 3 očné lekárky, ktoré ma odmietli,, lebo majú veľa pacientov a nakoniec v našom obvode mi dala termín tak ako píšeš o 3 mesiace :(

kacena4
20. jan 2016

ahojko ja sa chystam tiez k ocnemu s drobcom 8mesacnym a netusila som ze je az taka cakacka ☹ som prekvapena a sokovana

liz_lemon
20. jan 2016

vraj su v BA len 3 detski oftalmologovia, tak to bude velmi tazke

cicimon
20. jan 2016

@liz_lemon urcite nie su 3, ale tak natresk je vsade

medovka14
20. jan 2016

Skúste Kramare, my sme boli tam, spokojní sme

liz_lemon
20. jan 2016

@cicimon tak to si ma potesila, lebo kamoska mi hovorila, ze im to povedali na Mytnej, ze su len 3

cicimon
20. jan 2016

@liz_lemon mozno na mytnej su 3,,,,, na kramaroch ich je plno, aj na gercenovej, strecnianskej a inde

liz_lemon
20. jan 2016

@cicimon praveze na Mytnej boli dve, a uz je len jedna

kacena4
20. jan 2016

@cicimon no neviem aku mas skusenost ty, ale pred 2,5rokmi ked som zhanala ocneho pre drobca tak tiez som mala problem lebo babatka mi nechcel vziat hociaky lekar, starsie deti ano, ale male deti nie, tie beru len niektory ocny lekari a napr. 1/2rocne dieta mi robili vysetrenie pod narkozou, lebo inak sa mu nedalo, takze kramare ☹

cicimon
20. jan 2016

@kacena4 no my sme zacali intenzivne chodit k ocnej ked mala dcera asi 15mes

zuzanaete
20. jan 2016

Vyskusaj Mudr. Slezakova v Dubravke. Neviem presne, aku ma teraz cakaciu dobu, ale za pokus to stoji. Pripadne trosku dramatizovat pri telefonate, ze sa to zhorsuje a potrebujes co najskor.... Drzim palce. Pripadne nechat na seba kontakt, ak by sa im uvolnil termin.

loginexistuje
12. feb 2016

Mam rovnaky problem s vysetrenim ocneho pozadia u dietata

mammamiamiama
12. feb 2016

Urcite by som sla za Dr. Slezakovou v Dubravke. So synom sme sli tiez s problemom, ma skvely pristup a male deticky uprednostnuje v poradi, takze urcite nehrozi, ze vas objedna o dva mesiace

adalea
17. feb 2016

Nás dnes dr. Slezáková odmietla, neberú nových pacientov. Chodíme na Kramáre k dr. Gromovej, ale to je otras, kričí po malej, nemá trpezlivosť, pôsobí totálne vyhorene. Dcéra má z nej strach a odmieta spolupracovať. Neviem, či by sa od iného lekára nechala vyšetriť, ale od tejto nervóznej pani Dr. sa vyšetriť nenechá. Tak tiež hľadáme novú. Ak máte niekto tip, budem veľmi vďačná.

cicimon
17. feb 2016

@adalea my chodime na kramare k bussanyovej a ta je ok

loginexistuje
17. feb 2016

Nas na kramaroch odmietli poto sme sli podla spadu volala som aj do poistovne museli nas vziat