Detský "neočkujúci" lekár v Košiciach

biancal
23. feb 2013

ahojte "neockujuce" zienky z Kosic, dajte nejaky tip na dobreho detskeho pediatra, ktory nerobi problemy pri "neockovani" deticiek 🙂 vopred dakujem

janinah
23. feb 2013

ak tu niekto hodí nejaké meno,tak dotyčný môže mať problém..teda ak sa bavíme o povinnom očkovaní

jonas17
23. feb 2013

aj ja by som chcela nejakého, prosím meno do IP 😉

pingu1
23. feb 2013

@biancal to nezavisi od lekara, ale od zakona

retkvicka
23. feb 2013

toto by zaujimalo aj mna...poslete aj mne do ip prosim?diky.

kozlerka
23. feb 2013

aaa detsky "neockujuci " lekar v okruhu PP uz 1,6r sa zaoberam aktivnym hladanim...aj ja by som privitala postu do IP, DAKUJEM

biancal
autor
23. feb 2013

ok, tak pardoooon :D posielajte do IP

slavka034
24. feb 2013

no osobne si myslím že ťažko nájdete nejakého "neočkujúceho" doktora.....silno pochybujem žeby išiel niekto dobrovoľne proti zákonu a ohrozil svoju lekársku licenciu.... 😀 😀 😀

jonas17
25. feb 2013

@slavka034 tak mám kamarátky, ktoré neboli nahlásené, ale ich lekári mi v inom nevyhovujú...ja potrebujem lekára, ktorého bude zaujímať , čo moje dieťa je, aké mlieko pije, pri chorobe nedá ako prvú voľbu atb a Trifed, nebude náladový, bude sa o moje dieťa zaujímať, nebude na mňa pozerať z vrchu, ako na nevzdelanú mamičku...ale to pochybujem, že takého nájdem...no, možno motyka vystrelí 😝

lucikuzmi10
2. apr 2013

Mozte prosim aj mne poslat do IP nejaky tip na takeho pediatra? dakujeem vopred 🙂

lusynqa
4. feb 2015

prosim aj ja nejake tipy na neockujucich lekarov v KE do IP. dakujem dufam ze tu niekto este je 🙂

ajus11
8. mar 2015

Hľadám lekárku, ktorá by mi moje rozhodnutie "neočkovať" nevyhadzovala stále na oči a nebrala ma ako totálne nezodpovedného rodiča. Nežiadam, aby s mojim rozhodnutím úplne súhlasila, len aby ma rešpektovala. Ak poznáte detskú lekárku alebo i pediatra v KE, ktorý nemá problém s neočkovaním budem rada ak mi do IP pošlete nejaké tipy, odporúčania, skúsenosti. Ďakujem, veľmi by ste mi tým pomohli, keďže som sa nedávno len presťahovala do KE.

dadkkkka
25. jan 2017

Prosim vas poradte do.ip prdiatra co nema problem s neockovanim vopred velmi pekne dakujem

sunny777
23. jan 2018

Ahojte, napiste aj mme do ip pediatra, co nema problem s neockovanim. Dakujem.

katrich
4. máj 2018

Prosim velmi pekne o radu sukromne, ktory lekar nenuti ockovat🙏🏻😊 dakujem za kazdu radu

maminka4523
18. nov 2020

Ahojte baby pekne vás prosím ak máte nejaku pediatricku ktorá nemá problém s tým že nemôžeme očkovať tak mi pošlite meno ďakujem 🙏

bela30
30. mar 2022

Aj mna by to zaujimalo, pokial mate info, napiste mi do spravy dakujem.

ankare
30. mar 2022

@bela30 skús v skupine Nesúhlas s povinným očkovaním