Detský lekár v Bratislave - Nové mesto

xlolax80
16. aug 2015

ahojte, potrebujem surne najst nejakeho prijemneho a hlavne odborne znaleho detskeho lekara/pediatra (aj zenu) v bratislavskej casti Nove mesto. Kde okrem Tehelnej robia nejaki pediatri? Moze byt kludne aj okrajova cast Ruzinova prip. Stareho mesta. Mamicky, kam chodievate s detmi vy? a ako ste spokojne?

xlolax80
autor
27. aug 2015

nikto takeho nepoznate? a kam chodite?

zojaaa
27. aug 2015

My chodievame k mudr gaborovej na tehelnej, zatial sme s nou absolutne spokojni, aj ked okrem beznych chorob a rotavirusu sme uplne zdravotne ok...

alenka7777
27. aug 2015

Mudr.borosova na mytnej.naj doktorka,s akou som sa za cely svoj zivot stretla

xlolax80
autor
5. sep 2015

@zojaaa ahoj, ku nej chodim aj ja s malou, ale nie som spokojna. Zda sa mi, ze vsetko privelmi bagatelizuje a poradne dost odflakla a to teda ja nie som ziadna hysterka, ale jej "pristup" sa mi vobec nepaci...

xlolax80
autor
5. sep 2015

@alenka7777 ahoj a nevies, berie aj mimo pridelenych ulic? Je to starsia ci mladsia doktorka? A cim ta tak oslovila?

alenka7777
5. sep 2015

Ahoj.berie aj mimo ulic,my sme byvali na trnavskom myte a nebol problem.vekovo ma si myslim okolo tych 45 rokov.je velmi sikovna,nema ani sestricku,vsetko si robi sama.je priatelska,trpezlivo odpoveda na kazdu jednu otazku.a ja som ich mala teda vzdy ozaj vela.Denne sa s nou da komunikovat aj prostrednictvom mailu.do poradne objednava na presny cas.postupuje vzdy od slabsich liekov,madticiek,k silnejsim.nepredpisuje hned atb. Ja ju odporucam vsetkym svojim znamym a kazdy si ju chvali.a ma vchod zboku,cize netreba bludit po nemocnici.