Detský lekár - Pezinok a okolie

kristres
17. apr 2018

Ahojte baby, mate odporucanie na spolahliveho lekara/lekarku v Pezinku? Prestahovali sme sa do Slov. Grobu a hladame lekara pre nasu malicku. 🙂 dakujem za tipy.

mirola
17. apr 2018

Ja prave toto riesim tiez, vy ta mate aj trvaly pobyt? Pretoze my mame stale v BA, este nie sme zapisani na Katastri a tak mam obavu ci ma vobec nejaky lekar tam bude ochotny s malym vziat, ked sme stale BA. A nevies ci je detsky lekar aj v centre v slovenskom grobe? Dakujem

kristres
autor
17. apr 2018

@xxxxxnnnnn dakujem za linky 🙂

kristres
autor
17. apr 2018

@mirola - zatial trvaly pobyt nemame. Ale uz na tom pracujeme. Ja som pocula, ze priamo v Grobe nie je spolahliva lekarka. Zanedbava starostlivost - vraj, neviem co je na tom pravdy. A v Chorvatskom Grobe lekarka nedviha telefon. Jedine, ak si zaplatis rocny poplatok. Skusam preto najst v Pezinku. Mame este 3 mesiace najst niekoho dobreho, kto si nebude pytat nekrestanske peniaze za starostlivost. Mozno som naivna, ale snad sa to podari. 🙂 prejdem si tieto linky vyssie a uvidime..

mirola
17. apr 2018

@kristres ja som tie linky pozerala.. no my mame lekarku na Kramaroch, ktora je ochotna zobrat maleho, bola to aj moja lekarka ked som bola mala, a mam dobre skusenoti. Ale nechce sa mi vzdy trepat na kramare, bolo by mi milsie mat lekara po ruke. Chorvatsky grob to myslis toto? http://www.vres.sk
Tam som chcela zajst v piatok sa informovat. Rocny poplatok je aky? Nevies nahodou? Som myslela, ze je to bez poplatku/..

kristres
autor
17. apr 2018

Ano, ano tento vres. Poplatok je 50 eur. Co nie je vela, ale aj tak. Ja mam lekarku v Lamaci a tam to je uz uplne mimo. Ja som si tuto lekarku z Chorv. Grobu vyhladala aj na googli - tusim na lekar.sk a nema dobre hodnotenia. Ale asi tiez zajdem osobne. Nech sa nenecham ovplyvnit inymi. Mozno nakoniec bude mila 🙂

mirola
17. apr 2018

@kristres ja sa pojdem v piatok informovat ak stihnem a dam vediet. 🙂

evicaveverica
17. apr 2018

@kristres asi ta nepotesim ale je velka pravdepodobnost, ze ak nespadas pod pezinok, pediatri v PK ta nevezmu. Ja ked som toto riesila dva roky dozadu (prestahovali sme sa z BA do Limbachu) tak som najprv skusala doktorov v Ba, tam ma nikto zobrat s malou nechcel, tak som obvolala podla preferencii lekarov v PK a skoncila som u lekarky pod ktoru spadame a teda nemohla ma uz odmietnut. Podlamna skoncis rovnako, jedine ze by sisi zaplatila sukromnika, alebo natrafila na ochotneho lekara ktory nema plny stav.drzim palce

evicaveverica
17. apr 2018

@kristres hlavne si fakt hladaj lekara co bhde po ruke, aby si s chorym dietatom nejazdila hodinu za pomocou.

kristres
autor
17. apr 2018

No ved prave @evicavrverica. PK mame blizko a myslim na to, len sa obavam ako pises, ze nas nevezmu. Ved vyskusam, opytam sa a hadam niekoho najdeme. Dakujem za odpovede 🙂

evicaveverica
18. apr 2018

@kristres drzim palceky

evicaveverica
18. apr 2018

@kristres apropo, pevna linka na polikliniku v PK nefunguje, musis sa dopatrat na mobily lekarov. Jedno ti viem poslytnut. MUDr. Orlicku len musis mat.trpezlivost, lebo dviha dost sporadicky.

vevet
18. apr 2018

Veľa ľudí je spokojných aj s Kolekovou zo Šenkvíc. V Pezinku sú rôzny pediatri prístupom.

kristres
autor
18. apr 2018

@evicaveverica @vevet to by bolo super. @evicaveverica Ak nechces tu zverejnovat, tak aj do spravy. Skusim zavolat, pripadne zajst aj osobne. Diky moc, baby 🙂

evicaveverica
18. apr 2018

@kristres nie v pohode,maju to verejne na webe. MUDr.Orlicka 0949 559 587. Orfinacne hodiny si moc nepametam, alw.viem ze skor poobede dvihne, lebo doobeda ma babetka.

kristres
autor
19. apr 2018

@evicaveverica diky moc! 🙂

ekobio
2. jún 2020

V Stupave je skvelá detská doktorka od januára 2020, pracuje s homeopatiou, tradičnou čínskou medicínou, biosoľami... Berie do obvodu deti mamičiek so vzťahom k prírodnej medicíne a eko životu. Nevadí , že nie ste zo Stupavy a okolia. Jej pacienti bývajú aj v Senci, Trnave, Dunajskej Strede......Má VIP poplatok, okrem iného zabezpečí aj presný termín objednania na vyšetrenie a telefonické konzultácie pri chorobe, treba jej napísať, či má ešte voľné miesta. Múdra sova Z Bratislavy 19 min krásne po poloprázdnej dialnici

kristres
autor
2. jún 2020

@ekobio dakujem pekne za spravu. Uz 2 roky sme u pani doktorky Smetanovej v Ciernej vode a sme zatial spokojni. Dakujem pekne ale za info. Urcite odporucil znamym, ak budu taketo nieco hladat. Pekny vecer prajem. 🙂