Detský kožný lekár v Trnave

sonkab
28. jan 2013

Ahojte, mozno uz takato tema existuje, ale nikde som ju nenasla. Potrebovala by som surne detskeho kozneho lekara (Dr. Peciovu poznam - tu nie a ani Dr. ktora ordinuje na prednadrazi). Viete poradit ? Dakujem

januarova
28. jan 2013

@sonkab , na Hodzovej ul. v TT je Mudr. Mockova Romana. My k nej chodime cela rodina.

sonkab
autor
29. jan 2013

@januarova dakujem, idem jej skusit zavolat

stanislavao
29. jan 2013

my chodime Mudr. Psotovej. Deti berie v utorok. Som spokojna. Je v nemocnici na adrese A.Zarnova.

stanislavao
29. jan 2013
sonkab
autor
29. jan 2013

@stanislavao dakujem za tip, nemas na nu nahodou telefonne cislo ? Ak hej, posli prosim ta do IP

stanislavao
29. jan 2013

@sonkab 033 / 5938785, Mudr. Psotova, kozna ambulancia TT

sonkab
autor
29. jan 2013

@stanislavao dakujem pekne. Som skusala volat, nikto neberie, ale pozerala som, ze robia az od 9.00. A aka je prosim ta k detom ? Moj maly ma teraz obdobie kedy place len co zbada lekarku, tak nie, ze nas odtial vyhodia 🙂

stanislavao
29. jan 2013

@sonkab robia az od 9, rano je pani doktorka na oddeleni. k detom, ale i k dospelym je velmi prijemna a zlata. je to take chude, dlhovlase dievca, aj ked ma cca 40, mozno i viac. sestricka je trosku nemila, odmerana, ale tak to je nepodstatne.

1lusia1
20. mar 2017

@stanislavao vidím že starší príspevok ale aj tak skusim. Kde presne teraz ma prosim vas ordinaciu MUDr. Psotova? Dakujfm

stanislavao
20. mar 2017

@1lusia1 popravde, neviem vam to vysvetlit. ked ideme do tt od nr dialnice, tak na kruhovom Rovno a hned za kruhovym je vchodova brana napravo. tam sa vojde a dnes v tej prvej budove to je na poschodi. ale uplne presne a kolke poschodie, tak to neviem. tam sme boli iba raz.

1lusia1
20. mar 2017

@0silvia0 tam už zevraj nie je. Ze je v nemocnici ale uz inde.

1lusia1
20. mar 2017

@stanislavao dakujem krasne. Viem asi cca kde to je. Ta prvá budova je porodnica, gynekologicke tak že by tam? Zajtra idem s malou. Dakujem.moc za info.

0silvia0
20. mar 2017

@1lusia1 ved som ti dala link na nemocnicu. Normalne sa spytaj na vratnici/informaciach.

stanislavao
20. mar 2017

@0silvia0 od vratnici to je straaaasne daleko. Tam ani netreba chodit. Toto je presne na opacnom konci arealu.

1lusia1
20. mar 2017

@0silvia0 vďaka ale uz zhruba viem kde to je a veru na dva krát parkovat sa mi neoplatí a pešo s malou sa tralakat z informácií tiez nie.

0silvia0
20. mar 2017

@stanislavao
@1lusia1
ok, ja už nemám malé deti, takže situáciu so vzdialenosťou jednotlivých pavilónov vidím úplne inak ako vy dievčatá. Chodím okolo tohoto areálu denno-denne pešo do práce a pre mňa vzdialenosť pavilónov je príjemná prechádzka, ale beriem vaše argumenty, hlavne že už vieš @1lusia1 kde sa lekárka nachádza...

1lusia1
20. mar 2017

@0silvia0 mne vzdialenosti samotnej nerobia problém no ja mam 1,5 ročnú dcerku ktorá viac prejde na spiatocku ako dopredu poprípade sa každý piaty krok pyta na ruky alebo začne jedovat ked ju neberiem na ruky 😉. Takže kedze doktorka ako som sa dozvedela ze ordinuje len do 12tej by nam akurát buchla pred nosom kým by som ja peši dotackal s prckom k nej 😅. No snáď to nejak zajtra najdeme. Aj tak dakujem.

mamsvojciel
6. feb 2018

Prosím vás tá lekárka ordinuje len utorok strašne tu doktorku potrebujeme malemu sa zhoršili usta😏

1lusia1
6. feb 2018

@mamsvojciel bohuzial ano iba v utorok, my sme mali tento isty problem pred sviatkami a stale sa to dcerke vracalo. Dala nam najprv hormonalnu mast, aerius sirup a ichtyolovu mast zarabanu, preslo a znovu vratilo sa, tak dala antibioticku a uz dobre. Vyradili sme citrusy lebo vyzera ze to mame z toho. Presne takto okolo ust. Prajem skore uzdravenie

mamsvojciel
6. feb 2018

@1lusia1 môj maly neje citrusy,vajicka,kakao,čokoládu,petržlen,mám podozrenie že je to atopicky exzem 😭 Takze mozme začať odznova ako bábätko a skúšať čo mu vadi

mizerova1
13. nov 2018

Prosím Vás kožné v nemocnici je aj vo štvrtok pre deti?

1lusia1
21. nov 2018

@mizerova1 nie, iba v utorky a od 9tej do cca 12:30 tusim ak myslite MUDr. Psotovu