Detský klinický psychológ pre 2,5-ročného syna

levika26
28. dec 2023

Dobrý deň, chcem sa poradiť ohladom detského klinického psychologa. hľadám niekoho pre svojho syna. 2,5 roka. mám vymenný lístok. ide o poruchy pozornosti, nerešpektovanie autorít a ťažká spolupráca v jasliach. odporúčili nám to práve v tých jasliach. vedeli by ste mi poradiť niekoho v okolí košíc a prešova ? najlepšie ak máte osobnú skúsenosť.

pribinak
28. dec 2023

@levika26 off topic, ale porucha pozornosti vo veku 2,5 roka? To je vtip?

kacena4
28. dec 2023

a co myslis ze s takym malym dietatom bude riesit psycholog?? add sa diagnostikuje az neskor. ak ma poruchu opozicneho vzdoru je to normalne v tomto veku. psycholog bude pracovat s vami nie dietatom. neviem co myslis pod tazkou spoluprácou... je to male dieťa... drzim palceky nech najdete cestu k dietatu. za mna by som hladala takeho ktory vie vylúčiť autizmus... ale meno na vychode neviem

bozenka67
4. jan 2024

@levika26 a na jasle kam chodi su dobre recenzie? Len ci sa nemylia nahodou tam. 2,5 rocne dieta a nerespektovanie autorit? To mi nepride vobec profesionalne tvrdenie zo strany jasli? Deticky vo veku 2,5 roka mavaju akurat obdobie vzdoru. Je to normalne a zdrave dieta ho praveze musi mat. Mozno ma problem s prostredim v jasliach, s odlucenim a prejavuje sa to silnejsim vzdorom. Chodi do nich rad? A teda ta koncentracia a pozornost naozaj moze byt pri aktivnych detoch v takom veku slaba, je to prirodzene pre taky vek. Ak teda aj Vam doma sa zda, ze je nejaky vazny problem, za preverenie nic nedate. No mozno dietatko je uplne v poriadku. Ak by mi toto tvrdili v jasliach v suvislosti s mojim dietatom a inak mam zdrave normalne dieta, asi balim veci a utekam s dietatom inam. Viem, ze sa pytate na konkretneho psychologa, detskeho nepoznam. Ak mate instagram, mozno pomoze mozno nie, profil elipredeti, rodinna.lekarka, detska.psycholozka...je tam toho viac dobreho