Detský gastroenterológ v Košiciach

slavkavan
17. mar 2014

Poraďte nám prosím detského gastroen. v KE. chodíme už vyše roka a pol k Jancovej, ale tam je to s čakacími dobami neúnosné. objednáva 2 mes. dopredu a ked sme si minule aj zaplatili prednostné vyš. za 10 €, tak sme tam aj tak čakali s 1,5 ročným synom 3,5 hod. v čakárni. to sa zdá už moc. je tam niekto lepší? my sme z Michaloviec a tak, ked už musíme dochádzať, tak by som bola rada, aby to netrvalo tak dlho a samozrejme, aby to bol aj dobrý lekár s dobrým prístupom. dakujem

25daniela
17. mar 2014

Ja to cakanie vzdy radsej odtrpim... Lebo ona je dobry doktor s dobrym pristupom, ineho detskeho nepoznam.

ashanty011
17. mar 2014

Aj my sme k nej chodili a bolo to strašné...za všetko sa u nej platí a aj tak sme tam vysedeli aj dve hodiny a to mala malička len pol roka...bli sme u nej 2x a viac sme nešli...len zbytočne lieky do nej pchala, nakoniec sme všetko vysadili a upravilo sa to samo..no neviem aký máte problém vy slavkavan

aksuram
17. mar 2014

@slavkavan Ja som k nej kedysi chodievala este ako dieta, a potom raz so synom ... a uz tam nechodim, presne pre tie dovody ako su tu spomenute- nekonecne cakanie, aj po zaplateni za prednostne ... 😖
Teraz chodievam k Dr. Michelkovaj na Srbsku v Ke, je to blizko nemocnice na Rastislavovej. Myslim, ze odborne je ta lekarka v pohode, je mila, sestricka niekedy mierne odmerana, ale nieje zla ... ja som tam spokojna 😉 Objednavacie doby sa mi vidia celkom primerane a s babatkami sa fakt necaka, pri odrastenejsich detoch sa caka tak ako bezne u lekarov, ale neporovnatelne s Jancovou 😉

stary_ujco
17. mar 2014

Nic lepsie ako Majlingova (co sa tyka odbornosti) asi v KE neexistuje.
Co je ale problemom, je jej absolutne chaoticky pristup k organizacii prace (a taka je uz skoro 25 rokov co ju poznam).
Takze nekonecne cakanie, lebo prave niekde vizituje, obeduje. Lekarske spravy vypisane ledabolo. Ale ak je tam zdravotny problem, poriesi ho.

el74
18. mar 2014

Ja som spokojna s MUDr. Klocáňova - detská gastro. Pozri si na nete stránku. Príjemná komunikácia, dobrá vybavenosť ambulancie.

ghaneska
12. jan 2017

slavkavan a teraz kde chodíte, lebo ja som tiež s dcérou už roky pri Michelkovej - maximálne spokojná som, ale ona už je dlhodobo PN alebo teda neviem ju zohnať a povedali mi, že už nerobí ...... tak teraz neviem kde ísť do poradne?

poleva
10. feb 2023

Jancova len lieky, hadice, a poplatky..preafektovana..ja neodporučam