Detský gastroenterológ Levice

danula.ch
24. okt 2018

Viete mi prosím niekto poradiť, meno dobrého detskeho gastroenterologa v Leviciach? Počula som, že je tam niekto dobry, len sa neviem dopatrat mena 🙂. Prípadne ešte aké máte skúsenosti, ak ste boli s dieťaťom.

laki
24. okt 2018

pokiaľ viem detský gastro je v LV len MUDr.Mrázová........neviem či je dobrá, ja som k nej chodila s dcérou 2 roky a nevedela prísť na nič, resp. neporobila jej žiadne vyšetrenia ..nakoniec sme skončili na gastre v NR, kde chodíme doteraz

danula.ch
autor
24. okt 2018

@laki ja mam praveže Nitru bližšie, ale som počula Veľa zlého na tamojšie detské gastro, tak hľadám nieco iné. Ty si tam spokojná? Pomohli vam tam?

caroline_
24. okt 2018

Ahoj,odporúčam Elišku Mrázovú v LV

laki
24. okt 2018

Ja áno, my chodíme j dr.Gubáňovej. dr.Mrázová do nej len pchala lieky, odbery nerobila žiadne. Gubáňová jej hneď urobila odbery....výsledok celiakia.....

danula.ch
autor
24. okt 2018

@laki vidíš, tak ja som práve v prípade čelia kín na ňu počula, že neurobila odbery a bola z toho celiakia, alebo reflux. .....mi to príde také hop alebo trop s ňou. Klasika doktori v nitre

laki
24. okt 2018

@danula.ch ja si myslím to isté o našej. Dr. Koľko ľudí, toľko chutí....hlavne držím palce😉