Detský fyzioterapeut

kristinadurbakova
23. feb 2022

Prosím poradíte my? Hľadám detského fyzioterapeuta. Niekoho ozaj dobrého. Niekoho, kto vie, čo robí. Hocikde na SR, prídeme kam bude treba. Pre dvojročné dievčatko, ktoré má diastázu. Klasické cvičenie s našou fyzio robíme, ale nie sme spokojní. Chceli by sme pomoc aj od iného fyzio, kedže nevidíme vôbec zlepšenie ani po roku pravidelného cvičenia.
Ďakujem 🙂

deti95060810
23. feb 2022

možno napíšem blbosť,ale to cvičíte vojtovku?

mogaa
23. feb 2022

@deti95060810 v 2rokoch vojtovka už nie.....úprimne 2ročné dieťa nebude vedieť cielene cvičiť cviky na diastázu....2ročné deti cvičia formou hry aby urobili daný pohyb ktorý treba- ale pri diastáze sa to veľmi nedá.....

pau_linka
23. feb 2022

@kristinadurbakova mne napadla fyziomama v trnave (www.fyziomama.com), sice osobnu skusenost nemam, ale pocula som len samu chvalu na nu

paladia
23. feb 2022

Syn má podobný problém, chodíme do PO k Dr. Pastircakovej. Detská rehabilitačná lekárka.

kristinadurbakova
autor
23. feb 2022

@deti95060810 nie ani sme necvičili, dcéra sa vyvinula diastázu v 6 mesiaci a vtedy už štvornožkovala, robili sme cvičenia na fit lopte a gymnastických kruhoch, či ľanovom rebríku, preto by som rada dostala aj názor niekho iného

kristinadurbakova
autor
23. feb 2022

@mogaa presne preto hľadáme druhého fyzio, možno vyskáša niečo nové, lepšie

evkamotka
23. feb 2022

My sme boli cielene v Trnave vo Fyziomama s 3 rocnym. Venovala sa nam hodinu, syna vysetrila, ukazala cviky, zodpovedala otazky. Bola velmi mila, syn pekne spolupracoval. Platili sme 30e. Ja odporucam. Velmi vela sme sa dozvedeli o nedostatkoch, o kt nam nik nepovedal (boli sme predtym u ortopeda a na rehabkach). Co ma oslabene, s cim to suvisi atd

petra2828
13. apr 2022

@kristinadurbakova skuste fyzioterapeuta Zinchenko Serhii v poliklinike Družba v Trnave. Ma velmi dobre ohlasy a venuje sa aj detom. Ja sama som bola jeho pacientkou, sice som riesila chrbat, ale mozem vrelo odporucit. Empaticky a odborny pristup, ktory casto nasim doktorom chyba.