Detská očná lekárka Katarína Grešová v Prešove

ivanakir
27. mar 2014

Poprosim vas o nazory na tuto pani doktorku a ake mate skusenosti. Aka je odbornicka podla vas. Popripade odporucania na nejakeho ineho ocneho lekara v presove, pripadne v kosiciach. Dakujem vam 🙂

svenka
27. mar 2014

ahoj, my sme k nej chodili, podla mna je dobra... 🙂 ak budem potrebovat "ociarku" urcite pojdem opat k nej...

janinah
27. mar 2014

výborná odborníčka pre detskú oftalmologiu,ako jediná v PO aj operuje deti- strabizmus

lazika1
27. mar 2014

výborná detská doktorka, boli sme spokojní.. 🙂 🙂

ivanakir
autor
28. mar 2014

@svenka
@lazika1
@janinah dakujem vam... Synovi diagnostikovala nejaky zmiesany astigmatizmus s dipotrickou korekciou 0,6 p -2,5 Ds + 2,5 Dcyl Ax 115 a 0,6 p - 2,0 Ds+ 2,5Dcyl ax 70- neviete mi aspon najako laicky vysvetlit? Bol s nim manzel a nejako mi to nevie reprodukovat a ja som uz z toho na prasky. V optike mi povedali, ze na prave okuliare to je asi vela... Vidi to moje dieta vobec nieco?????😥😥😥

marekahenrieta
11. jan 2016

Ahojte zienky, nemate nahodou kontakt na tuto doktorku? Dakujem.

martabalalajka
23. feb 2016

@marekahenrieta Heni. 051/7702058.

marticka92
17. mar 2016

Nejde um na to cislo zavolat ja neviem co tam ony robia uz mesiac sa im snazim dovolat uz je to neunosne,nechapem.

marekahenrieta
17. mar 2016

@marticka92 no my sme sa tiez nedovolali, ze treba ist osobne, nakolko nie sme z PO, tak sme to riesili inde a boli sme spokojni. 🙂

marticka92
18. mar 2016

No ja nie som z PO som xo SB a uz mi to riadne lezie na nervy lebo pitom nas este sestricka vyziape ze ideme neskoro.

karo149
18. mar 2016

V sb mate dr.semancikovu,dnes sme boli,sestricka aj doktorka su mile,pristup super.

sojorez
18. mar 2016

My sme k nej s dcerou/strab/ boli doporuceni,na operaciu...dr,ked pocula,ze manzel tiez v detstve skulil,nasadila korekciu okuliarmi...3 roky sme u nej -skaredo poviem- oddrbali,ked chcela dcere nasadit bifokaly,sli sme do ke... do pol roka dcera zoperovana,konecne zacala vidiet priestorovo/co dovtedy som ani nevedela,ze ma s tym problem,kedze sa o tom dr ani nezmienila....

marticka92
19. mar 2016

Nas maly tiez mu uteka oko ma dost sile dioptrie tak neviem.

ajkuska
16. máj 2016

@sojorez a kde prosím ste boli v KE, syn má tiež strabizmus a tiež neviem či vidí priestorovo, ďakujem.

sojorez
17. máj 2016

Boli sme v novej nemocnici u dr.orlovskej...po vysetreniach sa len divila,ze dcera uz davno mohla byt zoperovana.ja som odsledovala,ze dcera sla opatrne dole schodmi,nevedela odhadnut hlbku schodu a obcas narazila do zarubne,kedze pri skuleni striedala oci a videla vzdy len jednym okom,kedze sa jej nespajal obraz z oboch oci - operacia toto krasne napravila

ajkuska
17. máj 2016

@sojorez ďakujem za odpoveď, skúsime sa tam objednať.

katkadrobec
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
debale2009
19. júl 2016

Katastrofa dostat sa na vysetrenie,objednat sa dnes a dostat sa na vysetrenie az v decembri a to sme uz neraz tam boli to je co za lekarka ma milion pacientov a nestiha des a hruza a ci je dobra no ako to ma laik vediet mozte len hadat a dufat ze ano

venka2
13. okt 2016

Doktorka je v pohode, ale celkovy system a sestricka hrozna. Dva tyzdne sa tam nedovolate, v marci Vas objednaju na oktober, aj ked poviete ze syn ide do prveho rocnika, ze to je moj problem a co sa mi stalo vcera uz vobec nechapem. Prisli sme skor, takze sme videli ze hoci zacinaju pracovat o 8:10 hod. (to je takto stale ked tam prideme) objednaju vas na 7:30! potom vam povie sestricka ze maju sklz... ale vrchol bol ked pani sestricka pasujuca sa do pozicie matky terezy ma zavolala o 9:00 do vnutra ze co si dovolujem tu prist skor ze som objednana na 9:30! ale podotykam ze ma ona zavolala do vnutra aby ma z cakarne vyhodila, a ked sa mi nepaci mam si prist v januari. Ale ona ma ciste svedomie!!!! Ja som jej vravela ze ked ma uz po hodine a pol co tu cakam vzala do vnutra ci uz nemozeme ist tak robila sceny, ludsky pristup nulovy takze ma s malou dcerou poslala na dalsich 55 min von z cakarne. a vzala ma 10:10 lebo maju sklz! POdotykam cele vysetrenie nakoniec trvalo 10 min mozno menej. Ked niekto nadobudne pocit vynimocnosti a dojem ze Mgr. ho urobi vacsim odbornikom, je to velmi zle. Daj babe funkciu, Podala mi karticku ze ked sa mi nepaci mam si prist v januari. Podotykam ze ONA ma zavolala do vnutra nie je som sa vopchala. Takze tam uz nikdy viac, vzdy existuje aj ine riesenie. Doktorka vela nerozprava ale odbornicka je dobra len ta sestricka pri vstupe, ma pocit dolezitosti a vlastnej svatosti. Podotykam ze su tam dve sestricky naraz. nie je na vsetko sama. Tam uz nikdy viac po 4 hodinach sa i tak dostanem pomaly do Bratislavy takze je to jedno kam pojdem. Cintoriny su plne nenahraditelnych ludi.

ajkuska
13. okt 2016

@venka2 takto jedna aj doktorka opytala sa ma nieco ja som odpovedala v polovici vety mi povedala ze staci Muzovi povedala nech sa nehybe a tak a tiez sme cakali cez 2 hod a boli sme objednany. Sestricka tiez nemala trpezlivost.

jarhal
25. okt 2016

nemate niekto ine cislo na nu? neviem s ak nej dovolat...mala som na mobil ale uz som bohuzial vymazala...dakujem

lubkaj38
6. mar 2017

@sojorez vedeli by ste posunut kontakt na pani doktorku? berie aj deti? ma dobrz pristup k detom? Dakujem za odpoved

vlocka2506
25. máj 2018

@lubkaj38 boli ste u tej dr.nakoniec,ci nie?my k nej chodime uz rok,no z jej pristupu som sklamana.nic sa nedozviete,kym sa neopytate,aj to vam odpovie stroho,drzo,akoby som ju otravovala.vraj je velka odbornicka,no tazko povedat.nam uz 2x zvysila dioptrie v priebehu pol roka.rozmyslam,ze sa poberieme inde...

vlocka2506
25. máj 2018

Kto by chcel na nu kontakt,tak tu je: 0517702058

ajkuska
30. máj 2018

@vlocka2506 ked budete vedieť o lepšej, prosím dajte aj nám vedieť, máme ten istý dojem z nej, plus syna keďže ma diagnózu autizmu ani nevyšetruje na prístrojoch, hoci si myslím že by to zvládol, ale ani sa neunúvajú skúsiť.

vlocka2506
30. máj 2018

@ajkuska my sa vratime asi spat k nasmu,co mame v meste.kazdy vravi,ze je odbornik a urcite je milsi,aj ked je chlap☺len sestricku ma drzu🙄no asi nemozme chciet aby boli vsetci mili🤔ak ich porovnam,tak nevidim nijaky rozdiel.zalezi mi,aby bol syn v poriadku,no ked sa mu viac kazi zrak,tak mam jedno ktory lekar vypise papiere na sklicka,aspon nebudem musiet lietat 50km.dufam,ze sa vam podari trafit na dobreho lekara😉

mishhel22
10. dec 2018

@vlocka2506 Dobry den mi tam mame ist,nevieti mi poradit kde presne ju najdem.niesom z Po.dakujem

vlocka2506
10. dec 2018

@mishhel22 ordinuje na sidlisku sekcov,oproti poliklinike,taka nizka budova pred bytovkami.neviem presnu adresu tiez nie som z PO.je to tam trochu zasite,hlavne prijazdova cesta,ale je tam parkovisko.do ordinacie sa ide zboku,ako je lekaren a potom dalej na chodbe,hned prva ordinacia.treba navleky,v lekarni ich predavaju,su lacnejsie,ako tie lopticky😉

mishhel22
10. dec 2018

@vlocka2506 dakujem velmi pekoe